15 Ocak 2014

Bellamola.com'da Gelen Parfümler Sahte!

Uzun süredir Bulgari BLV Pour Home isimli ürünü kullanırım, çok uzun süre kalıcılığı devam eder. Eşimde geçen yıldan beri Gucci'nin Premier'ini kullanıyor. Yılbaşına doğru Bellamola.com isimli siteden bu ürünleri sipariş ettim aynı gün kargoya vermişler ne var ki gelen ürünler ambalaj olarak aynı olsa da içerik olarak aynı değillerdi ne kadar kullanırsak kullanalım bir koku algılayamadık. En geç 1 saat içinde uçtu gitti.


Neredeyse yıkanınca bile kokusu kalan ürünler hissedilmez oldu. Bence ucuza kaçıp kazıklanmak yerine üç beş fazla verip daha güvenilir yerlerden alışveriş etmek hem psikolojimizi hemde cüzdanımızı daha sağlıklı kılacak kanaatindeyim.

Mehmet 1.907 Okunma

Cevaplar

  • Bellamola.com Temsilcisi15 Ocak 2014

    Sevgili Mehmet Bey, Öncelikle 11 yılı aşkındır bu sektörde hizmet veren eski adıyla Cheapsmells.com /yeni adıyla Allbeauty.com'un iştiraki olan BellaMola.com'a yönelttiğiniz eleştirilerden ve ürünlerle ilgili beyan ettiğiniz sorunlara ilişkin, bizlerle iletişime geçmeden bu platformda görüşlerinizi paylaşmanızdan dolayı duyduğumuz üzüntümüzü dile getirmek isteriz. Bellamola.com ekibi olarak sizlerden gelen tüm görüşlere önem verdiğimizi ve hele ki ürünlerle ilgili olarak, olası üretim hatalarına karşın hayli hassas davranarak sizleri mağdur etmemeye gayret ettiğimizi belirtmek isteriz. Daha önce de belirttiğimiz üzere tüm ürünlerimiz orijinal markaların ana distribütörlerinden temin edilmekte olup, ürünlerin üzerinde %100 orijinal olduklarını belgeleyen ibareler ve orijinal barkodları bulunmaktadır. Ürünlerin üzerinde ithalatçı firma olarak bizim bilgilerimizin ve sağlık bakanlığından alınan onayın detaylarının bulunduğu bir etiket mevcuttur, bütün ürünlerimizin sağlık bakanlığından izinleri alınmıştır Şirket politikası gereği olarak siz BellaMola.com takipçilerine ürünlerle ve hizmetimizle ilgili sıkıntı yaşatmamayı öncelik sayıyoruz. Bu nedenle gerek ürünlerimizin üretim tarihi açısından ithalat sürecinde kontrollerini yapar gerekse tüm ürün yelpazemizin nem, ısı vb. açısından ergonomik koşullarda stoklanmasını sağlarız. Bu nedenle sipariş ettiğiniz ürünlerin ithal edilen partisiyle ilgili yaptığımız incelemede şu ana dek her hangi bir sıkıntı olmadığını eklemek isteriz. Bu çerçevede sizleri memnun edebilmek ve ürünlerle ilgili sorun var ise bunu belirleyebilmemiz için ürünleri bizlere Yurtiçi Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak geri göndermenizi rica ediyoruz. Yetkili birimin incelemesi neticesinde ürünlerle ilişkin bir sorun tespit edilirse, mağduriyetiniz giderilecektir. Ayrıca yetkili birimimizin ürünleri değerlendirme konusunda, objektif ve dürüst şekilde süreci yönettiğini vurgulamak isteriz. Konuyla ilgili yardımcı olabildiğimizi umar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BellaMola.com Ekibi www.bellamola.com Destek Hattı: 0216 999 13 40 (pbx) Mesai Saatlerimiz: Hafta İçi 08.30 – 18:00, Cumartesi: 10.00 – 14:00 BellaMola.com bir BK International A.Ş.markasıdır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön