Bellamola.com Son Kullanma Tarihi Geçmiş Parfüm Gönderdi.

Oğuz A. |

Siteye güvenmek gibi bir hatada bulundum. Düzenli olarak üzerimden hiç eksilmeyen ve yaklaşık 4 senedir kullandığım Hugo Boss marka parfümü buradan satın aldım. Gelen parfüm kesinlikle ve kesinlikle son kullanma tarihi geçmiş kalıcılığı olmayan parfümdür.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz A.
  12 Haziran
  11:21

  he yav he he

 • 09 Haziran
  12:21

  Sevgili Oğuz Bey,
  Öncelikle 11 yılı aşkındır bu sektörde hizmet veren Allbeauty.com'un iştiraki olan BellaMola.com'a yönelttiğiniz eleştirilerden dolayı üzüntümüzü dile getirmek isteriz.

  Bellamola.com ekibi olarak objektif ve müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahip olduğumuz bilgisini paylaşmak isteriz. Sistemlerimizde yaptığımız inceleme neticesinde, ürününüzle ilgili sıkıntılarınızı dile getiren bir talep kaydına rastlamadık. Bu nedenle siz dahil tüm takipçilerimizin sıkıntılarını bizlerle paylaştıkları taktirde, ürün inceleme talebinin oluşturulmasının, bizler için önemli bir husus olduğunu eklemek isteriz.

  Belirtmek isteriz ki tüm ürünlerimiz tarafımızca ithal edildiği için ithalat sürecinde ürünler, raf ömrü bazında da incelemeden geçirilmektedir. Kısacası tüm ürünlerimiz üretim tarihi bazında kesinlikle sıkıntı taşımamaktadır çünkü ithalat sürecinde raf ömrü geçmiş bir ürünü ithal etmek mümkün değildir.

  Parfüm rehberi sayfasında da paylaştığımız üzere, kullandığınız parfüm içinde bulunan ortamın nemi, sıcaklığı vb. koşullardan, cilt tipinizdeki değişimlerden, etkilenebilecek kadar hassastır. Hormonsal denge, cilt tipi ve buna benzer bir çok etmen dönem dönem kokuların ciltteki yansıma sürelerine etki etmekte, dolayısıyla bir parfüm %100 orijinal olsa bile, her cilt tipinde aynı derecede kalıcı olmamaktadır. Sizlerden ricamız bu etmenleri göz önünde bulundurarak ürününüzü gözden geçirmenizdir.

  Konuyla ilgili bizlere geri dönüş yapmanızı rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  BellaMola.com Ekibi
  www.bellamola.com
  Destek Hattı: 0216 999 13 40 (pbx)
  Mesai Saatlerimiz: Hafta İçi 08.30 – 18:00, Cumartesi: 10.00 – 14:00