Bellamola.com Bozuk Parfüm Gönderdi.

Kazım E. |

2 yıl düzenli olarak kullandığım parfümü çok uygun fiyata görünce bir sıkıntı çıkmasa bari endişesiyle almaya karar verdim. Sonuç olarak parfüm geldiği zaman kutusunu açar açmaz; Çürümüş greyfurt kokusu asit gibi çarptı yüzüme anladım ki deponun altlarında kalıp unutulan bir ürün yıllar sonra yarı fiyatına bana postalanmış.

Direk siteyle iletişime geçip durumu bildirip ürünü test için geri yolladım sonra dönüş yaptılar ve ürünün tarihinde problem olduğunu belirtip özür dilediler,ellerinde stokta aynı ürün kalmadığı için yenisini iade edemeyeceklerini para iadesi yapacaklarını ilettiler. Siteye baktım ve aynı ürün satılmaya devam ediyor. Para mı iade ettiler diye mağdur değil miyim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  12:29

  Sevgili Kazım Bey,

  Öncelikle ürününüz ile ilgili yaşanan aksaklık için sizlerden yeniden özür dilemek isteriz.

  Yetkili departmanın yaptığı incelemeler neticesinde sizlerin sipariş ettiği ürünün 2014 Ocak tarihinde tarafımızca yurtdışından ithal edildiğini ve seçtiğiniz ürünün tüm serisinin aynı üretim tarihine sahip olduğunu tespit ettik. Bu nedenle olası bir aksaklığı siz dahil hiç bir takipçilerimize yaşatmamak için bu ürünün satışını komple durdurduğumuzu, ve ilgili departmanın, elimizde bulunan bu gruba ait ürünlerin iadesini, satın alım yaptığımız distribütöre iade etmek üzere harekete geçtikleri bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz.

  Bellamola.com olarak yaşadığınız aksaklığa ilişkin çözüm odaklı yaklaşarak sizlere mağduriyet yaşatmamaya özen gösterdiğimizi yinelemek isteriz.

  Konu hakkında yardımcı olabildiğimizi umar, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  BellaMola.com Ekibi
  www.bellamola2014-04-09 22:52:18.com
  Destek Hattı: 0216 999 13 40 (pbx)
  Mesai Saatlerimiz: Hafta İçi 08.30 – 18:00, Cumartesi: 10.00 – 14