Bellamola.com Bayat veya Orijinal Olmayan Parfüm Satıyorlar.

Eda S. |

Bir kaç ay önce Prada Candy satın aldım, ancak bayat ya da sahte ürün göndermişler. Kutusu şişesi orijinal gibi görünüyor ancak kokusu kesinlikle değil. Sıktıktan 5 dakika sonra bile kokusunu hissetmiyorsunuz. Firmaya başvurduğunuzda size 30 gün süresince ......testler şunlar bunlar diye kopyala yapıştır bir mail gönderiyorlar. Muhatabınız yok. Bir daha alışveriş yapmam, yaptırmam da.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Kalitesi Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  17:09

  Sevgili Eda Hanım,

  Öncelikle görüşlerinizden dolayı bellamola.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Sizlerle yaptığımız görüşmelerde de belirttğimiz üzere 5 Mart 2014 tarihinde sipariş ettiğiniz Prada marka parfüme ilişkin görüşlerinizi bizlere 20 Mayıs tarihinde ilettiğiniz ve aradan geçen sürede parfümünüzü hangi koşullarda sakladığınızı ön göremediğimiz için ürünü test etme imkanımızın bulunmadığını belirtmek isteriz.

  Şirket politikası gereği olarak siz bellamola.com takipçilerine ürünlerle ve hizmetimizle ilgili sıkıntı yaşatmamayı öncelik sayıyoruz. Bu nedenle gerek ürünlerimizin üretim tarihi açısından ithalat sürecinde kontrollerini yapar gerekse tüm ürün yelpazemizin nem, ısı vb. açısından ergonomik koşullarda stoklanmasını sağlarız. Böylelikle sitemizden satın aldığınız her hangi bir ürünün %100 orijinal olması kadar onun kullanılabilir kalitede de olmasını sağladığımız bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz.

  Ürününüzün sizlere ulaştığı süreçten itibaren 30 gün içerisinde konu ile görüşlerinizi bizlere iletebilseydiniz, sizlere gereken desteği sağlayabilirdik. Ama söz konusu süre geçtiği için sizlere yardımcı olamadığımızı yinelemek isteriz.
  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  BellaMola.com Ekibi
  www.bellamola.com
  Destek Hattı: 0216 999 13 40 (pbx)
  Mesai Saatlerimiz: Hafta İçi 08.30 – 18:00, Cumartesi: 10.00 – 14:00
  BellaMola.com bir BK International A.Ş.markasıdır