Bella Maison ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bella Maison 'dan Aldığım Makinede Yıkanabilir Olan Tabaklar Çatladı

80
Elif
Elif 1 hafta önce
videoplayer-icon

Bella Maison 'dan çeyizime stoneware özellikte 6 kişilik yemek takımı almıştım. Evleneli 5 ay olmadı tabaklarım çatladı. Kendi sitesinde bulaşık makinesinde yıkanabilir yazdığı halde böyle olması çok sinir bozucu. 500 küsur tl'mi çöpe attım resmen. Pişmanlıktan başka bir şey değil...

Bella Maison Logo
Bella Maison1 hafta önce
Bella Maison Logo
Bella Maison1 hafta önce

Benzer Şikayetler

profile
166
1 hafta önce

Bella Maison tabaklarda Çizikler

Bir yıl içinde tabaklarda çizikler ve çatlamalar oluştu ve Bella Maison bunun için hiçbir şey yapamıyormuş. Ömrümce ürünün arkasında durmayan bir marka tanımadım. 1 yıl oldu daha doğalmış yapabilecekleri hiçbir şey yokmuş.

Bella Maison tabaklarda Çizikler
profile
92
2 hafta önce

Bella Maison Vazo Sipariş Verildi Henüz Kargolanmadı

İki vazo sipariş verdim sipariş alındı ama kargoya henüz verilmedi. Ödemesi yapılan iki ürün neden hala kargolanmadı lütfen bu konuya bir açıklık getirin en kısa sürede yetkililerden cevap bekliyorum. Eğer gönderilmeyecek ise para iadesi lütfen yapılsın.

profile
112
2 hafta önce

Bella Maison Siparişimin Kargoya Verilmemesi

2186420631414231 numaralı büyük boy saat siparişim yedi gündür kargoya verilmedi. Lütfen en kısa zamanda kargoya vermenizi rica ediyorum. Eğer kargoya da vermeyecekseniz belirtirseniz sevinirim ona göre siparişi iptal ederim bende.

profile
69
2 hafta önce

Bella Maison Yanlış Gönderilen Ürünün Yüksek Fiyatla Tekrar Satışı

ellamaison.com e ticaret sitesinden bir adet raflı lambader ürün sipariş ettim. Ancak sipariş ettiğim ürün yerine farklı bir ürün gönderildi. Müşteri hizmetleriyle görüşüp ürünün doğrusu ile değiştirilmesini talep ettiğimi belirttim. Yetkili sadece iade yapabileceklerini, böylece ödediğim tutarın ka...

profile
142
2 hafta önce

Bella Maison Markalı Jüt Kilimin Püsküllerinin Kopması

Bella Maison'a ait Jüt Kilim ürününde püskül kısımlarının atması kopması sorununu yaşadım. Evin her yerine dağılıyor. Kopan püskül kısımları bir iki adet olsa şikayet oluşturmazdım. Ürün her gün öbek öbek püskül atıyor. Evi her gün süpürmek durumunda kalıyorum.

Bella Maison Markalı Jüt Kilimin Püsküllerinin Kopması
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .