sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Belinayinkreasyonlari.com.tr Kargo Poşeti Parası Koydum Ama İnkar Ediyor

Şefika Şefika2 yıl önce

Belinayinkreasyonlari.com.tr isimli siteden oğlum için tulum siparişi verdim. Siparişim 2 hafta içinde kargoya verilecekti yazılanlara göre, fakat 1 aya yakın sürdü siteden tekrar girip iptal etmek istediğimi belirttim, fakat herhangi bir cevap alamadım. Elime ulaştı, fakat beden problemi yaşadığından dolayı iade etmek istedim. İade ederken ürünle birlikte 5 TL kargo poşeti ne koymam gerektiği, eğer koymazsam iade ücretini benim ödemem gerektiğini söylediler. Ürünü istedikleri gibi kargoya verdim ama ellerine ulaştığında içinde para yok, biz iadenin kargosunu ödemiyoruz dedi. . Azarlama tarzında konuşan bayan çalışan konuşmama izin bile vermedi. Öncelikle müşteriyle konuşma tarzlarını düzeltmelerin tavsiye ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Şefika 2 yıl önce

Keşke bu maili yazmadan önce sipariş geçmişine bir baksaymissiniz. Siparişi 4 Ocak'ta verdim siz 25 Ocak'ta kargoya verilmiş. Ayrıca benden sabit fiyatlı kargo adı altında 8 kapıda ödeme adı altında 5 TL zaten aldınız eğer beni arayan calisaniniz konuşma tarzına dikkat etmiş olsaydı 5 TL için uğraşmaz din ki kendisi bu 5 TL'yi koymadigim için iade işlemini yapamayacağını söylediği için bana göndereceğiniz paradan kesilmesini rica ettim ayrıca kargo kutusuna 5 TL'yi ben koydum ve para bozuk olduğu için şubede kendim bantladim ilk kez internetten alışveriş yapmıyorum ilk kez iade işlemi de yapmıyorum keşke sipariş vermeden büyük kurumsal aile şirketiniz hakkında şikayetlere baksaydim tek mağdur ben değilmişim... .

04.01.2018 tarihinde sipariş oluşturmuşsunuz ve normal sürecinde 15 iş gününde ürün size kargolanmış. Amerikadan size özel siparişlerde iademiz olmamasına rağmen müşteri temsilcimiz mağdur olmamanız adına iade sürecini başlatmış iadenizi kabul etmiştir. Kaldı ki siz herhangi bir ödeme yapmadan kapıda ödeme ile satınalmışsınız ürünü dediğiniz gibi gecikmeli gelmiş olsaydı teslim almayabilirdiniz kargoyu, telefonda konuştuğunuz müşteri temsilcisi arkadaşa 5 Tl demir para bıraktığınızı, para çıkmadığını söylediğinde ise kargocular tümleyecekti belki onlar koymamıştır gibi söylemde bulunarak göndereceğiniz iadeden kesilmesini söyleyerek iadenizi istediniz ve kargo bize geldiği gün iadeniz hemen hesabınıza gerçekleştirilmiştir. Firma olarak müşteri memnuniyetine ve müşteri menfaatlerine önem veren bir aile kuruluşu olarak bırakmamış veya farklı bir nedenle bize ulaşmayan 5 TL için öncelikle kargocuları daha sonra bizi zan altında bırakmanız bizim ve yıllardır bizimle alışveriş yapan müşterilerimizin motivasyonunu düşürmeyecek ama bu kadar küçük bir rakam için en az 5-6 kişi zan altında bırakmanız eminim sizin İlahi mizanda motivasyonunuzu düşürecektir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular