Belenco Uzun Yıllar Garantili Yalanı!

Ayşe Ayşe21 Mayıs 2019 05:02

2017 yazında Eskişehir Enka Mermer aracılığıyla mutfak tezgahımı Belenco marka tezgahla değiştirdim. Üzerinden bir yıl geçmeden 2018 Nisan ayında tezgahta çatlama gerçekleştiğini fark ettim. Herhangi bir sızdırma vesaire olmadı ama taş çatladı ve başta minikken hafif hafif ilerlemeye başladı.

Taşı takarken anlata anlata bitiremeyen, 15 yıl garantisi olduğunu herhangi bir olumsuzlukta firmanın çok duyarlı olduğunu ve taşı hemen yenisiyle değiştirdiğini söyleyen Enka Mermer'i durumdan haberdar ettim. Hemen gerekenin yapılacağını söylediler. Günler ayları kovaladı, bu arada defalarca Enka Mermer'i aradım firmayı durumdan haberdar ettiklerini söylediler. Şimdi artık bahane olduğunu anladığım bir sürü gerekçe sundular. Aylar sonra Belenco'dan bir yetkili tezgah fotosu istedi gönderdim, tezgahımın değişeceğini iletti. Üstünden 6 aydan fazla zaman geçti ne arayan var ne soran, en son şirket el değiştirdi, sıkıntı oldu falan dediler.

Demem o ki ben tezgahtan vazgeçtim görüp sinir olmamak için hakikaten araştırıp doğru düzgün bir firmadan doğru düzgün bir markayla değiştireceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Belenco Logo Belenco 21 Mayıs 2019 09:18

Değerli Müşterimiz, Başvurunuz, ilgili birime iletilmiştir. Sizinle irtibata geçilecektir. Ürünümüz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.belenco.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, BELENCO Kuvars Yüzeyler

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler