12 Mart 2015

Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat Taşıma Sırasında Eşyalarım Kayboldu

1 ay önce yeni almış olduğumuz evimize taşınmaya karar verdik. Bektaşoğlu Evden Eve taşıma firması ile anlaştık. Taşıma işlemi için 6 kişi gelmişti. Taşındığımızın ertesi günü yaklaşık 15 çift ayakkabının kaybolmuş olduğunu fark ettik. Geri arayıp durumu belirttiğimizde de böyle bir şeyin olmasının mümkün olmayacağını söylediler ama çok da üstelemediler.

Zaten evet biz aldık v. s gibi bir yorum da beklemiyordum firma olarak kendilerinden. Ne hikmetse sadece tüm spor ayakkabılarım ortadan yok olmuştu köseleler klasikler bırakılmıştı. Evden taşınmadan önceki gün giydiğim ayakkabılarımı bu firma almadıysa nasıl ortadan kayboldu merak ediyorum. Bu firmaya hiç ama hiç güvenmeyin derim.

Tayfun 2.942 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun30 Nisan 2015

    1200'den fazla kişi görmüş daha da artar inşallah, inşallah firma olarak siz de görmüşünüzdür de biraz olsun yüzünüz kızarmıştır. Hala evden çıkacağım zaman şu ayakkabımı giyeyim dediğim ayakkabıları görememek beni sinirlendiriyor ve size beddua etmemi sağlıyor. Dikkat edin 1.000 TL'lik taşıma, 4-5 bin liraya gelmesin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön