Şakir A. Teşekkür Mesajı

Bize gösterdiği ilgi ve alaka dolayı tuğba hanım teşekkür ederim

Bekoservis.com.tr Paslanma!

Şakir A. |

Paslanmadan dolayı 3' dür buzdolabının kapağı değişiyor artık kalıcı bir çözüm bulunmasını istiyorum ve bu sefer de gövdesinde de paslanma var biz Türk malıdır kullanalım diyoruz, kendileri Türk insanı diye mağdur etmeye çalışıyorlar, o kadar kalitesiz malzeme kullanmış ki bir sene geçmeden cihaz paslanmaya başlıyor sonra diyorlar insanlarımız neden Avrupa mallarını kullanıyorlar, bir kendinize bir bakın ürettiğiniz ürünleri bir bakar mısınız, bu kadar mı kalitesiz olur. Yılların Beko' su olmuş Çin malı! Almış olmasaydım hiç olmazsa daha ucuza almış olurdum aynı kalitede Lütfen artık soruna kalıcı bir çözüm bulunmasını istiyorum buradan yetkililere ricada bulunuyorum yoksa yapacağım tek şey dama çıkartıp buzdolabı damdan aşağı atıp videoya çekip sosyal medyada paylaşacağım artık yeter videonun başlığını söyle atacağım Beko insanlarla çıldırttı.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şakir A.
  14 Nisan
  16:09

  Bize gösterdiği ilgi ve alaka dolayı tuğba hanım teşekkür ederim

 • Şakir A.
  05 Nisan
  10:38

  İlginiz için çok teşekkür ederim

 • 05 Nisan
  09:05

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr