Beko'nun Sorumsuz Yetkili Servisi!

Emrah B. |

Beko buzdolabım son günlerde soğutmamaya başladı bunun üzerine yetkili servisi çağırdım ama onlar gelmedi ve dolabın fişini belli bir süre çekmemizi bunun üzerine arızanın giderileceğini söyledi. Dediğini yaptım arıza giderilmedi tekrar aradım çağırdım geldi ve dolabın arkasındaki iki adet parçanın arızalandığını ve değişmesi gerektiğini söyledi. Bunun üzerine parçanın olmadığını ve istemesi gerektiğini beyan etti ve bu aşamadan sonra yaklaşık bir ay geçti ne gelen var ne giden. Ben aradığımda da geldi gelecek yana yattı çamura battı diye saçma sapan ifadeler kullanıyor. Bugün yanı 03.07.2016 tarihinde servise gittim malzemenin iki gün önce geldiğini ve şimdi takamayacaklarını söyledi sebep olarak da havanın sıcak ve kendilerinin oruçlu olduğunu dile getirdi ve en erken yarın takılabileceğini vurguluyor. Size soruyorum bu hak mağduriyeti değil de nedir?

Etiketler :

Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  09:26

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr