23 Eylül 2016
Yorum Yap
#6503293

Kırıkkale Beko Yetkili Servisi Bizi Çok Mağdur Etti!

Buzdolabını ilk aldığımızda buzluk kısmında bali gibi gaz gibi bir koku vardı. Sıfır ürün olduğu içindir diyerek karbonatlı su ile sildik. Gerekli süre boyunca boş çalıştırdıktan sonra içine gıda yerleştirdik. Gayet güzel soğutuyor ve donduruyor fakat o ilk kokusu bir türlü geçmediği gibi git gide arttı ve poşet içindeki yiyeceklerimize kokusu siniyor. Buzluğumuzu hiç kullanamaz hale geldik. Servis koku ile ilgili sorunun teknik arıza olmadığını söylüyor. Bir kere ilaçlı su ile buzluğa bakım yaptılar fakat koku yinede geçmedi tekrar servisi çağırdık soğutma sistemini bir cihazla ölçtüler sorun yok deyip kullanıcı hatası diyerek başından attılar. Ağzı kapalı bir saklama kabındaki yiyeceğe bile aşırı gaz kokusu siniyor ve yenmeyecek hale geliyor. Buzluğu defalarca temizledim koku geçmiyor. Değişim yapmak için 1000 TL civarında ücret istediler ve garanti süresi bitsin diye oyalıyorlar.

Bilal 1.164 Okunma

Cevaplar

  • Bilal28 Eylül 2016

    Yardımcı olacagınızı söylemiştiniz. Biz halaa mağdur durumdayız yiyeceklerimiz mahvoldu koku gecmiyor. bir de 1000 TL üstüne vermemiz gerektiğini söylüyorsunuz. hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Güyya Beko dünya markası garantili ürün. O kadar paramız boşa gitti. Hakkımızı sonuna kadar arayacağımızı bildirmek isterim derhal tüketici haklarına başvuracağız... Beko aldığıma çok pişman oldum... !

  • Beko Temsilcisi23 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler