29 Eylül 2015
Yorum Yap
#3822588

Beko'nun Taş Devrinden Kalma Sistemi Yüzünden Çay Makinem Kayıp!

Bayraktar Elek. Ev Aletl. Mob. San. ve Tic. Ltd. Şti den çay makinesi aldım, daha bir senesi dolmadan arıza verdi, servise verilmesi için bayiye verdim bayi bir hafta içinde hazır olacağını söyleyip hiçbir kayıt yapmadan servise bayi adına göndermiş, ürünü bayiye vereli bir aydan fazla oldu, ne bayiden ne servisten hiçbir şekilde ürün hakkında bilgi alamıyoruz.


Servis ürünün hangi kayıtla açıldığını soruyor bayi ben servise veririm kayıt almam veriliş tarihini bilmem diyor gerekli incelemelerin yapılıp çay makinesinin tarafıma garanti koşullarının dışına çıkılmayacak şekilde tarafıma iadesini talep ediyor, bayi hakkında da gerekli incelemelerin yapılmasını diliyorum.

Abdurrahman 2.401 Okunma

Cevaplar

 • Abdurrahman03 Ekim 2015

  Beko'ya vermiş olduğum çay makinesi 45 gün serviste kaldıktan sonra ikinci el tabanlık verildi ve değiştirildi diye rapor edildi. bunu şimdi fark ettim

 • Abdurrahman02 Ekim 2015

  Dün gündüz beni arayıp çay kazanımın akşam elimde olacağını bildirdiler ama maalesef gene yalancı çıktılar çay kazanım halen kayıp neredeyse 45 gününü dolduracak okuyan herkese Beko marka ürünlerini alırken biraz daha düşünmelerini tavsiye ediyorum. Ben şahsım bu saatten sonra ne evime ne sevdiklerimin beni sayan hiç kimsenin evine Beko ürünü girmeyecek 45 günlük mağduriyetim için de kimin sorumluluğu varsa allah a havale ediyorum.

 • Abdurrahman30 Eylül 2015

  Bugün ürün için bana bilgi verileceği yönünde müşteri hizmetleri bilgi verdi ama hala ürünüm hakkında hiç bilgi sahibi değilim bir ayı aşkındır da mağdurum.

 • Beko Temsilcisi29 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler