02 Eylül 2013 #1989823

Beko Yıkamayan Makineye Çare Bulamıyor!

Bulaşık makinemizde bardaklarda daha çok belli olan deterjan kalıntılarını gözle görülür bir halde üzerinde kaldığı ve tam yıkanmadığı için İstanbul Fatih - Fındıkzade Münifpaşa Sokak üzerinde bulunan Boke servisini 2 defa çağırmamıza rağmen geldiklerinde deterjandan dolayı bir hata olduğu söylendi.


İstenilen deterjanı kullandık yine sonuç alamadık . Bu sefer makine servise gitti 2 parçası değiştiği halde yine kullandık, ama sonuç alamadık. Bunun üzerine 4. kez gittiğimizde sorunun çözülmediğini belirtmek istedik . Ama bayideki yetkili bizlere ters davrandı. Kovmaktan beter etti. Beko markasının ismini taşıyan teknik servisin insan ilişkileri sıfır ve makinemdeki sorun hala devam etmektedir.

İhsan 132 Okunma

Cevaplar

  • İhsan20 Eylül 2013

    Beko firmasıyla görüştüm ve teknik servis yönlendireceklerini belirttiler ve geldide. Güzel ilgi ve alaka ile karşılandık. Teknik servise gittiği halde temizlenmeyen boruları (yağlı) temizledi ve deterjan markası verdi. Bunu kullanın dedi. Peki deyip söylenen deterjanı kullandığımız halde sorunlarımız devam etti. Memnunuyetimiz sorgulamak için arayan BEKO merkeze sorunun devam ettiğini belirttik. Bunun üzerine tekrar randevulestik ve 23 eylül pazartesi günü tekrar bi servis gelecek sonucu merakla bekliyoruz.

  • İhsan07 Eylül 2013

    Beko firmasından beni aradılar. Gelen merkezden geleceklerini yogunluk oldugu icin 2 hafta icinde gelecekleri soylendigi halde surenin dolmasina ragmen ne arayan var ne soran aldigim bakineyle basbasa kaldim.

  • Beko Temsilcisi02 Eylül 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön