Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Beko Yazar Kasa Pos Kapatma

profile
27 Mart
650

Beko yazar kasa pos cihazı alırken kullanıma açılması in gelen yetkili servis görevlisi ruhsatı saklayın gibi herhangi bir bilgi verilmedi. Ben işletmeyi kapattım ama yazar kasayı kapatamıyorum ruhsat olmadığını için. Burda neden ben mağdur oluyorum.? Gerekli mercilerin ilgilenmesini talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

Beko Servisinin İş Görmezliği Mağduriyeti

profile
17 Ağustos
99

Beko yazar kasa pos cihazımız bulunmakta ve ruhsatı kaybolduğu için yerel gazeteye ilan verip oturduğum bölge Çatalca'daki servise başvuruda bulundum. 3 haftayı geçkin sürede ruhsat elime geçti. Zorla bu seferde. Yazar kasayı üstüme almam gerekiyor. Eşimin vefatından kaynaklı ve sürekli servisten sa...

Beko Yazar Kasada Telsim Hattı Kullanılmış, Çekmiyor!

profile
07 Ağustos
60

1 aydır Marmaris servisi ve müşteri hizmetlerinden çözüm üretilmedi pos bir işe yaramıyor. İnsanları böyle mağdur etmeye hakkınız yok bir daha Beko'nun hiçbir ürününü almam. Ben Beko'yu ciddi ve kurumsal sanıyordum yanılmışım.

Beko 220 TR Yazar Kasa

profile
14 Temmuz
77

İyi günler, Beko 220TR pos yazar kasam var. Uzun süre kullanmadım, bugün cihazı açtığımda tarih 2070 olarak gözüküyor ve menüden ayarı bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. KDV güncellemesini yaptım ama saat ve tarihi ayarlayamadım. Servis yönlendirirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

Beko Yazar Kasa Pos

profile
10 Mayıs
683

Beko Yazarkasa pos cihazı 300 TR durduğu yerde h10 güvenli alan iletişim ® hatası verdi. Sistemsel olarak malı hafıza hatası vermiş görünüyor. Bu cihazın kendi sistemsel hatası nedeniyle servisiniz benden 870.00 TL ücret istiyorlar. Burada benim kabahati nedir? Yazar kasa ben mi müdahale ettim ve bi...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Beko Şikayetvar üye markasıdır
Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 11 sa 23 dk
Benzer Şikayet Yaz