17 Ocak 2014 #2241324

Beko Yazar Kasa Pos Cihazım Arızalı!

Yeni nesil Beko yazar kasayı alındığı günden beri kullanamıyorum. Sürekli arıza çıkarıyor. Teknik servise gitti, fabrikaya gönderildi. Hala tek bir çekim yapamadık. Ettiğimiz zarar çok büyük. 1 Ocak'tan beri bu makine yüzünden kaybettiğimiz müşterinin haddi hesabı yok. İade ve değişimi yokmuş beni hiç ilgilendirmez.


Vergi dairesinden kapatırım ve atarım çöpe makineyi. Yenisini yada paramın iadesini istiyorum. Bu yapılana kadar Beko'yu her yere şikayet edeceğim. Böyle birşey olamaz. Teknik servis yapamıyor. Fabrika yapamıyor. Cihaz bozuk Acilen bana geri dönüş yapılmasını bekliyorum. Dönüş yapılana kadar da tüketici hakem heyetine başvurup dava açacağım. Bu kadar mağdur edilemez işletmeler.

Batuhan 439 Okunma

Cevaplar

  • Batuhan17 Ocak 2014

    Ne ilgisi çok acil dönün ettiğimiz zararın haddi hesabı yok ne ilgisinden bahsediyorsunuz servisi arıyoruz çağrı merkezini aramamızı söylüyor herkes birbirine atıyor Saat başı kaybettiğimiz zararın haddi hesabı yok ben bu işin peşini bırakmayacağım haberiniz olsun işimi çözseniz bile benim zararımı kim karşılayacak!!

  • Beko Temsilcisi17 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 0 888 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön