20 Temmuz 2017

Beko Temiz Yıkamayan ve Çamaşırlarımı Delen Makine

Çamaşır makinem temiz yıkamadığı için aldığım günden beri servisi çağırıyorum, bana denilen her şeyi yaptım deterjan değiştirin dediler, denemediğim marka kalmadı ama hep aynı stajyer ve çalışan geliyor artık onlar da bıkmış olacak ki yüzleri asık bir tersleme hallerine bürünüp bir şey yok bunda deyip çekip gidiyorlar, şimdi de makine bütün kıyafetlerimi parçalıyor, önce delik açıyor sonra yırtılmasına neden oluyor, bıktım artık bıktım, nasıl bir markaymışsınız ya! Alırken bu makine böyle güzel yıkar kesinlikle yıkama, temizleme konusunda üstüne yok denildi, gerçekten üstünüze yok tebrikler!

Esra 2.184 Okunma

Cevaplar

 • Esra02 Ağustos 2017

  Çamaşır makinem çamaşırları deliyor diye yazdım bölge eleman gönderdiler aramadan geldikleri için evde ağzına kadar dolu misafirim vardı kabul edemedim, yarın geliriz dediler hala ortada yoklar, nasıl bir saygısızlık! Bulaşık makinem için de defalarca servisi aradım götürdüler hatta makinamı. Servis Elamanı aslında bi sorun olduğunu söyledi makinem beyaz küçük kalıntılar bırakıyor, bardakları, tabakları bulanık, mavili pembeli renkler bırakıyordu. Sorun olduğu kabul edip ardına bunda bir şey yok deyip çekip gitti. Servis ne dediyse yaptım, tuz koyma dedi koymadım, koy dedi koydum, deterjan değiştir dedi yaptım, Paşabahçe'nin bardaklarını kullan dedi gittim para saydım o kadar bardak aldım ama hala aynı sorun var. Kullanmıyorum bulaşık makinesini da çamaşır makinesini da Allah rızası için iade istiyorum iade istiyorum iadee!

 • Esra02 Ağustos 2017

  Lanet olsun, haram olsun verdiğim paralara? Çamaşır makinem çamaşırları deliyor diye yazdım bölge eleman gönderdiler aramadan geldikleri için evde ağzına kadar dolu misafirim vardı kabul edemedim, yarın geliriz dediler hala ortada yoklar, nasıl bir saygısızlık! Bulaşık makinem için de defalarca servisi aradım götürdüler hatta makinamı. Servis Elamanı aslında bi sorun olduğunu söyledi makinem beyaz küçük kalıntılar bırakıyor, bardakları, tabakları bulanık, mavili pembeli renkler bırakıyordu. Sorun olduğu kabul edip ardına bunda bir şey yok deyip çekip gitti. Servis ne dediyse yaptım, tuz koyma dedi koymadım, koy dedi koydum, deterjan değiştir dedi yaptım, Paşabahçe'nin bardaklarını kullan dedi gittim para saydım o kadar bardak aldım ama hala aynı sorun var. Kullanmıyorum bulaşık makinesini da çamaşır makinesini da Allah rızası için iade istiyorum iade istiyorum iadee!

 • Esra20 Temmuz 2017

  Firmanız beni arayacak yine o ukala çok bilmiş " abla bunda bir şey yok" diye çıkışan çalışanlarını göndericek ya da yanımda müdürünü arayıp bilmiş laflarını bana ileticek hep böyle oluyor sonuç ben çamaşırları yıkamak yerine hep yenisi alıyorum!

 • Beko Temsilcisi20 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön