14 Şubat 2013

Beko Televizyonum Sürekli Sorun Çıkarıyor Değişim Yapılmıyor!

2010 yılında aldığım televizyonum 4 defa farklı sorundan, Kayseri develi servise gitti, her defasında parça değişimi yapıldı ve tekrar sorun olursa tv'yi değiştireceklerini söylediler, bu zamanda garanti süresi doldu ve 1 hafta önce ölü pixel sorunu ortaya çıktı, servisi çağırdığımızda garanti süresinin dolduğunu ve 575 tl ücretle ekranın değiştirileceği söylendi. Televizyon sürekli hata çıkardığı halde zamanında gerekli değişimin yapılmadığı için şuan mağdur durumdayız. Ölü pixel sorununun bir üretim hatasını olduğu bilinmekte, uzun zamandır bize sorun çıkaran bu tv ile ile ilgili sorunlarımın ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Yunus 352 Okunma

Cevaplar

  • Yunus08 Nisan 2013

    Sayın yetkili yaklaşık 20 gün önce beni bekodan Hilal hanım adında bir bayan aradı ve televizyonumuzu 400 tl civarı bir miktarla çok daha üst model bir televizyonla değiştireceğini iletti, kendisine teklifi düşüneceğimizi ve geri dönüş yapacağımızı söyledim fakat kendisini defalarca aramış olmamıza rağmen, telefonuna tekrar cevap vermedi. Anlam veremiyorum siz bizlerle dalga mı geçiyorsunuz? Yapılması gereken ve tamamen sizin sorumluluğunuzda olan bu tür bir süreç neden bu kadar uzadı? Televizyonumuzda ki ölü piksel sayısı gün geçtikçe daha da artıyor ve bu sorunu çözmek sizin göreviniz, sattığınız bozuk televizyon modeli yüzünden mağdur durumdayız bir de üzerine yapmanız gerekeni yapmıyorsunuz. Konu ile ilgili en kısa sürede dönüşünüzü bekliyorum.

  • Yunus10 Mart 2013

    Sayın Beko yetkilisi, Şikayetim üzerinden uzun bir zaman geçmiş olmasına rağmen tarafıma konuyla ilgili olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapılmadı. Şikayetime hızlıca cevap vermeniz, sorunumu çözmüş olmanız anlamına gelmez, burada yaptığınız hamle kurumsal itibarınızı düzeltmez. Online itibar yönetimi üzerine yaptığınız bu tür hatalar sizlere daha çok müşteri kaybettirecektir. Müşterinizi olarak şunu söylemem gerekli ki hayal kırıklığına uğradım, sizlerden daha profesyonel bir adım beklerdim. Maalesef Sonuç, süreç ve sadakat üzerine yaptığım değerlendirme de sınıfta kaldınız.

  • Beko Temsilcisi14 Şubat 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön