10 Eylül 2013 #2004340

Beko Servisi İşini Düzgün Yapmıyor!

Kaynanama Beko beyaz eşya set aldık. Yalnız no frost aldığımızdan beri arızalarla boğuşuyoruz. Buzdolabı belli bir süre çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor, ekranda '! 'işareti çıkıyor ve içindeki şoklanmış etler çöpe gidiyor. Servisi defalarca çağırdık her seferinde içine bir makine koyup 2-3 gün sonra bir şey yok deyip gidiyorlar.


Bende sizi zevk olsun diye çağırmadım, buzdolabı bozuk . Servise götürüp iyice bakın dediğimde, 'biz uşak'mıyız, buzdolabı taşıyacağız'cevabın aldım. Servis şikayet için genel merkezi defalarca aradım not aldılar, size döneceğiz dediler, daha bir şey çıkmadı. Beko bir arızayı çözemedi!

Alikeskin 1.665 Okunma

Cevaplar

 • Alikeskin'in Teşekkür Mesajı11 Ekim 2014

  Çözüldü

 • Alikeskin16 Eylül 2013

  DEDİĞİM GİBİ YİNE BUZDOLABININ İÇİNE BİR CİHAZ KOYDULAR VE BİRDE İSTERSEN TÜKETİCİ MAHKEMESİNE BAŞVUR DEDİLER VE GİTTİLER.

 • Alikeskin16 Eylül 2013

  SERVİSİNİZ GELDİ DEDİĞİM GİBİ Bİ CİHAZ KOYMUŞ KAYNANAMIN BUZDOLABINA. KAYNANAM BAK OĞLUM BUNU DAHAÖNCEDE YAPTINIZ BİRŞEY YOK DEDİNİZ GİTTİNİZ DEMİŞ PERSONELİNİZİN CEVABI:^^ TEYZE GİT TÜKETİCİ MAHKEMESİNE BAŞVUR^^ BU SÖZÜ SERVİS ELAMANINIZ DİYOR. ELAMANLARINIZA HUKUK ÖĞRETECEĞİNİZE İŞİNİ ÖĞRETİN. BİR SORUNU ÇÖZEMEDİLER.

 • Beko Temsilcisi10 Eylül 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön