18 Nisan 2013 #1751343

Beko Servisi Çözüm Üretemiyor!

Yaklaşık 2 sene kadar önce Beko'dan elektrik süpürgesi aldım. Yaklaşık 1 yıldır emiş gücü kaybı var. Ayrıca son 5-6 aydır da 5-10 dk. çalıştıktan sonra kendi kendine kapanıyor. Kaç kez servise götürdüm. Her seferinde arıza ile ilgili farklı gerekçeler öne sürdüler, denemeler yaptılar. Ama sorunu halen çözemediler.


Çözmesini beceremediler. Son olarak süpürgeyi paket yaptım. Teslim etmek üzere müşteri hizmetlerine bilgi verdim. Ya ürünü garantisi dolmadan yenisiyle değiştirirsiniz, ya da size bağışlarım dedim. Beko yetkili satıcısı tanıdığımız, dostumuz diye evdeki bütün beyaz eşyayı Beko dan aldık. Ama hep sorun hep sorun..

Mustafa 728 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa23 Nisan 2013

    Beko servisten geldiler. Sorunun olarak daha önceden değiştirdikleri filtreleri gösterdiler. Filtreleri daha önce değiştirmişlerdi. Fakat sorun devam ediyor. Soruna ürettikleri çözüm: "Her kullanımdan sonra filtreleri yıkayın, kendi kendine kurumasını bekleyin." Ben her seferinde filtre yıkayacağım. Aman süpürge çalışsın diye (ki son 2-3 aydır zaten öyle yapıyorum. artık filtre yıkamaktan bıktım.) Bir de acil süpürgeyi kullanmam gerekirse 1 gün beklemem gerekiyor süpürgeyi tekrar kullanmak için. İşte bu beko. Bir dünya markası. Hangi dünyadan bahsediyorsak? Farklı dünyalardayız sanırım.

  • Beko Temsilcisi18 Nisan 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön