06 Temmuz
Yorum Yap
#10634879

Beko ’nun Vurdumduymazlığı!

19 Haziran tarihinde buzdolabımızın sesinden dolayı servis gelip baktı fandan kaynaklı olduğunu söyleyip parçayı 26 Haziran tarihinde takmaya geldiler 1 hafta geçmeden buzdolabı 10 katı ses yapmaya başladı pazar günü olduğundan yetkili bulmaya çalıştık nöbetçi servise yönlendirdiler fakat ne telefonları açan oldu ne de geri dönüş yapan! Biz de bize yardımcı olan teknisyeni aradık sorduk. Kendisi fandan kaynaklı olduğunu hemen siparişi tekrar girip en geç perşembe günü değişime geleceğini söyledi. 4 Temmuz çarşambaya kadar bekledim sipariş verilmiştir diye mesaj gelemeyince Kocaeli Bekirdere şubesini aradım orada çıkan yetkili bayan ilk telefonu açıp ses vermeden 4-5 kere kapattı. Sanırım numaramız çıkıyor. Daha sonra açtı ve parçanın gelmediğini söyledi. Eşim teknisyenle konuştuğunda hafta sonuna kadar olmalı biz il dışına çıkacağız diye belirttiğini söylemişti. Nasıl gelmedi ne zaman gelecek dedim. Kendisi ne yapabilirim yapabileceğim bir şey yok parça gelmemiş diye gayet rahat konuşup pazartesi gelir dedi. Ben de 4440888 numarasını arayıp şikayetlerimi ilettim. Ama bize tek dönüşleri özür dilemek için oldu. 2 gündür siparişiniz verildi diye aynı mesaj gelip duruyor. Hafta sonundan itibaren yokuz ve hala daha icraat yok buzdolabı dolu açık bırakıp aklımız evde mi kalacak yangın falan çıkar mı diye yoksa fişini çekip içindekileri mi çürüteceğiz? Kimse çözüm bulamıyor bir de Beko güvenilir derler. Sanırım alana kadar. Bugün tekrar aradık ve aldığımız cevap bu sefer de yanlış parça gelmiş kusura bakmayın. Sistem sıfır çözüm sıfır!

Burcu 1.097 Okunma

Cevaplar

  • Burcu06 Temmuz

    Lütfen bize herkese yolladığınız mesajlardan yollamayın! Ne sizi tercih ettiğimiz için teşekkür görmek istiyorum ne de sürekli dediğiniz gibi en kısa sürede size geri döneceğiz mesajınızı görmek istiyorum. Ben Şehir dışına çıkacağım sonuç istiyorum artık sizden! Sizi tercih ettiğime pişman ettirdiniz!

  • Beko Temsilcisi06 Temmuz

    Sevgili müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler