05 Eylül 2013

Beko Makineyi Yapmadan Getirdi!

Beko'dan d2 3001 bulaşık makinesi aldım. Satıcının tavsiyesi üzerine garanti süresini 7 yıla çıkardık. Bulaşık makinesi aldığım tarihten beridir temiz yıkamıyor. Defalarca servise gidip geldi, her seferinde sorun yok diyerek veya sorununuz giderildi diye makine geri geldi. İlk yıkamada sorun yine devam ediyor. Servisi aramaktan bıkkınlık geldi.

En son olarak 444 1404 numarayı aradım. Telesekreterde 15 dakika müzik dinledikten sonra yetkili kişiye ancak ulaşabildim, sorunumu anlattım. En kısa sürede size dönülecek denildi. 1 aydan fazla zaman geçmesine rağmen , o en kısa süre hala gelmedi ,bana hiç bir geri dönüş olmadı. Ben makineyi kullanamıyorum. Yoksa Beko firması , benim makine gibi mi çalışıyor?

Abdulkadir 216 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkadir08 Eylül 2013

    Yakında oğlumu evlendireceğim. Hiç bir ürününü BEKO almayı düşünmüyorum.

  • Abdulkadir08 Eylül 2013

    BEKO yukarda belirttiğim sorunumla ilgili olarak; "Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır." diye cevap verilmesine rağmen dördüncü gün dolmak üzere, hala benimle bir irtibat kuran olmadı. Hala birinin sorunumla ilgilenmesini bekliyorum.

  • Beko Temsilcisi05 Eylül 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön