09 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6148102

Beko Kusurlu Makinenin Değişimi!

Beko'nun beyazcam serisinin davlumbaz, ocak, fırın ve bulaşık makinesi setini satın aldım. Ürünler Muğla adresime İstanbul bayiinden yetkili bayii aracılığı ile yollandı. Kurulumu yetkili servis gerçekleştirdi. Servis personeli kurulum anında bulaşık makinemin çalışmadığını, sebebinin voltaj problemi olduğunu, parça değişikliği ile çözüleceğini söyledi.


Bir hafta sonra gelen parçaya rağmen ürün çalışmayınca ürün fabrika çıkışlı bozuk olduğu ile ilgili tutanak tuttu. Daha sonra yetkili servis beni arayıp aynı fiyat gamında bölge şubemden ürün seçmemi istedi. Bunun üzerine fiyatı arızalı makinemden 5-10 TL daha düşük olan 6006 bc kodlu ürünü seçtim. Bir hafta sonra servis bana ürünün imalat sebebiyle 20 gün sonra yollanacağını söyledi. Ürünün İstanbul'dan getirilmesi durumunda kargo masrafının tarafıma ait olacağı söylendi. Sürecin hızlandırılmasını talep ediyorum.

Hilal Hilal 735 Okunma

Cevaplar

  • Hilal22 Ağustos 2016

    Bugün yeni ürün geldi ancak gelen ürün talep ettiğim model değildi. Beyaz cam serisinden dahi değildi. Gelmesi için 20 gün beklediğim modelin değil getirilen modele alternatif olarak şu an satışta olmayan bir modelin teslim edilcebileceği bilgisi aldım. Bu öneriyi kabul etmedim ve beyaz cam serisinin aktif satışda ki tek ürünü olan 6006 bc kodlu ürün hakkında talebimi sürdürdüm. Gerekli prosedürü başlatmaları için çağrı merkezi ve yetkili servisim ile görüştüm. Dönüş bekliyorum.

  • Hilal09 Ağustos 2016

    Bugün çağrı merkezinden arandım ve sürecin hızlandırılacağı ile ilgili Hülya hanımdan bilgi aldım. Dönüşünüz için teşekkür ederim. Umarım şikayetim görüşmemiz doğrultusunda ivedilikle sonuçlanır.

  • Beko Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler