04 Ocak 2018
Yorum Yap
#9978695

Beko Kurutma Makinesi Arızası ve Değişimi!

Evimde balkon olmadığı ve küçük bebeğim olduğu için Beko marka kurutma makinesi aldım. Makine 1 senesini bile doldurmadan bozuldu. Yetkili servisi çağırdım. Servis kartını ve pompasını değiştirdi. Fakat tamir işleminden sonra makine yine kurutma yapmadı. Servisi tekrar çağırdım makinenin değişmesi gerektiğini söyledi ve gitti. 10 günden fazladır bekliyoruz. Servisi aradım değişim olacak notu olduğunu söyleniyor. Bebeğimin olduğunu balkon olmadığını mağdur olduğumuzu özellikle not aldırdım fakat arayan ya da gelen kimse yok. Yetkili kişilere bildirilmesi hususunda yardımınızı rica ederim.

Ömer Ömer 814 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı10 Ocak 2018

    Hızlı geri dönüş ve ilginizden dolayı ayrıca Beko markasını tercih etmemde ne kadar doğru bir karar verdigimi bana gosterdiginiz için çok teşekkür ederim.

  • Ömer04 Ocak 2018

    Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Hızlı geri dönüşünüzde olduğu gibi mağduriyetimin giderilmesinde de aynı hassasiyeti gösterebilirseniz çok sevinirim.

  • Beko Temsilcisi04 Ocak 2018

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları