21 Ağustos 2015

Beko Kötü Performans, İade Problemi.

19.08.2015 günü portatif klima aldım ve montajı yapıldı. Fakat klimadan hiçbir şekilde performans alamadım. Sabahtan itibaren 12 saat boyunca 18 derecede çalışmasına rağmen oda sıcaklığı 29 derecenin altına düşmedi, yani mağazada bana anlatılan şekilde odaya uygun bir klima değil. Bunun yanında satın alma ve montaj işleminden önce klimanın odaya uygunluğunu test eden keşif işleminin yapılacağı hakkında tarafıma bir bilgi verilmedi ve yapılmadı.

Konunun şikayetimi gerek ilgili mağazaya gerekse iletişim merkezinize bildirmeme rağmen ürünün iadesinin mümkün olmadığı tarafıma bildirildi.
Konuyla ilgili olarak satın almış olduğum klimanın iade talebinin kabul edilmesini istiyorum.

Ahmet 1.587 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı21 Temmuz 2017

  Her ne kadar sureci uzatsanız da ürün iadesi talebini kabul ettiğiniz için teşekkürler.

 • Ahmet03 Eylül 2015

  Belki de ilk defa alışverişle ilgili sorunum bu kadar erken çözüldü. Firma memnuniyetsizliğe kayıtsız kalmıyor bu güzel bir şey. Memnun kalmadığım ürünün ücret iadesi bugün gerçekleşti. Çağrı merkezinde çalışan arkadaşlar da bana çok yardımcı oldu, özellikle de soyadı Yörükoğlu olarak aklımda kalan bir çalışan. Hepsine çok teşekkür ederim mağduriyetimi giderdikleri için. Bundan sonra alışveriş yaparken aklımda soru işaretleri kalmayacak. Teşekkürler tekrardan.

 • Ahmet02 Eylül 2015

  Neredeyse bir hafta boyunca her gün çağrı merkezini arayarak talebimi ilettim. Sonunda 01.09.2015 günü ücreti iade edeceklerini ve ürünü geri alacaklarını söylediler. Umarım söz verdikleri gibi mağduriyetimi giderirler bekliyoruz.

 • Ahmet29 Ağustos 2015

  Beko firması ürün iadesi konusunda yapmış olduğum şikayete istinaden benimle irtibata geçerek mağduriyetimin giderileceğini ve ürünün iadesinin sağlanacağını söyledi. Aradan bir hafta geçmesine rağmen verdikleri sözde durmuyorlar. Ürünü aldığım şubeyi arıyorum iadeyi kabul etmiyor. Eve bir usta gönderip sözde iş yapmış ve şikayeti değerlendirmiş oluyorlar. o usta da 5 dakika bakıp herhangi bir sorun yok deyip çıkıp gidiyor. Beko'nun yaptığı malını satana kadar, müşteri memnuniyeti veya reklamlardaki gibi dünya markası olayı falan hikaye. Amaçları bizi oyalayarak 15 günlük kanuni iade süresini zaman aşımına uğratmak. Çok büyük hata yapmışım Beko'dan alışveriş yapmakla. Yazık.

 • Ahmet28 Ağustos 2015

  Bir hafta oldu mağduriyetimin giderileceğini ve ürünün iadesinin sağlanacağını söylediler, fakat hala bekliyorum. Şikayete sözde dönüş yaparak zaman kazanmaya ve 15 günlük yasal iade süresini bitirmeyi amaçlıyorlar. Sonuçta da olacağı bu başka bir şey değil. Nereden gidip alışveriş yaptım bu firmadan hala kızıyorum kendime.

 • Beko Temsilcisi21 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön