30 Ağustos 2013 #1985455

Beko Klimam Gürültülü Çalışıyor!

Beko 7000 btu klima taktırdım yatak odama. Haliyle sıcaklarda sabaha kadar çalıştırıyorum. Klima termostat konumuna geçişinde çat pat diye ses yapıyor, birde iç ünitenin plastiği de her termosta da geçişte plastikte ses yapıyor . Her seste kalkıyorum çok rahatsız edici bir ses .Gelen servis elemanları normal deyip gidiyorlar. Öteki odamdaki klimada hiç ses yok, markasından kaynaklı sanırım .

Mustafa 602 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa12 Eylül 2013

  Sevgili Beko;Termostat konumuna geçerken çıkan ses giderildi (termostat değişimi ile)maalesef klima iç ünitesinin plastiğindeki ses devam ediyor,alaka ve ilginiz o kadar güzelki bu sesi çekmeyi göze alıyorum.Teşekkür ederim..

 • Mustafa03 Eylül 2013

  gelen servis yetkilisi gündüz gürültülü bir ortamda gelip 5-10 dakikada benim şikayetimi tesbit etmesi mümkün değildi,haliyle klasik bir cümle olan sözü söylemeside gayet doğaldı(bu ses bütün klimalarda olur her şey normal)!!!! ama sesi gece kaydettim bakalım bu sefer ne diyecek merak ediyorum..

 • Mustafa03 Eylül 2013

  gelen servis yetkilisi gündüz gürültülü bir ortamda gelip 5-10 dakikada benim şikayetimi tesbit etmesi mümkün değildi,haliyle klasik bir cümle olan sözü söylemeside gayet doğaldı(bu ses bütün klimalarda olur her şey normal)!!!! ama sesi kaydettim bakalım bu sefer ne diyecek merak ediyorum..

 • Beko Temsilcisi02 Eylül 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön