13 Ocak
Yorum Yap
#11443437

Beko Klima Montajı Servis Hatası!

Antalya'da yaşıyorum ve bir Koç ailesi çalışanı olarak evimdeki kullanmış olduğum bütün ürünler özellikle Beko buzdolabı çamaşır makinesi televizyonlar, fırınlı ocağım, bulaşık makinesi dahil tüm beyaz eşyalarım adıma kayıtlı sistemden görebilirsiniz. Misafir odama inverter 12'lik Beko klima taktırdım. Bir türlü verim alamıyorum. Burası Antalya nem ve sıcağın yüksek olduğu bir bölge yaz aylarında soğutmanın az olmasını sıcağa bağlamıştım ama değilmiş eylül ekim kasımda klima çalışmadığı için havalar soğuyunca klima ihtiyaç oldu ama klimam çalışmıyor. Servis çağırdık dış ünitede borunun çatladığı ve onardıklarını ifade ettiler aradan 4 - 5 gün sonra klimam tekrar çalışmadı tekrar servis geldi sorun yine aynı yerden yeniden onarım oldu ama 1 gün geçti ama klimam yine çalışmıyor.


Bu sorunun tamamen servis montaj kaynaklı olduğu tespit edilmiştir ve servis 2 sefer geliyor klimam hala çalışmıyor ve evin içi şu an buz gibi garantinin 2018 8. Ayda bittiği ifade edildi ama benim sorunum uzun zamandır devam ediyor ve biz bunu yeni fark ettik çünkü adı üstünde misafir odası olduğu için sürekli kullandığım bir oda değil buna rağmen diğer odamda kullandığım 18'lik Beko klima 2009'dan bu yana hala başarılı çalışmakta. Şu an yaşamış olduğum sorunla ilgili yetkililerin konuya duyarlı olmasını ve klimamın garantiden ürün değişikliği konusunda desteğini rica ediyorum.


0535622** Antalya/Muratpaşa Dutlubahçe Mah. 744 sok. T***-1 sitesi D-blok Kat:2 no:*

Hakan Hakan 7.231 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Beko Temsilcisi14 Ocak

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Beko ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Beko Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

Ziyaretçi Yorumları