02 Nisan 2013 #1719217

Beko Kahve Makinesinin Cezvesi Yine Bozuldu!

İki cezveli modelinden almıştım. Aldığım iki yıl olmadı, üç kere cezve almak zorunda kaldım. Cezvelerin parası makinenin parasına yaklaştı. Bu ürünlerin garanti kapsamında değişmesi gerekmez mi? Yetkili servisine gidiyorsun, faturasını istiyor. Ben böyle bir sorun ile karşılaşacağımı bilsem zaten faturasını saklardım. Oysa seri numaralarından ne zaman alınmış bulunması lazım. Ben artık dördüncü cezveyi kesinlikle para verip almayacağım. Lütfen firma olarak biraz ürünleriniz ile ilgilenin.

İnci 634 Okunma

Cevaplar

  • İnci03 Nisan 2013

    Ben de eşimde Koç kuruluşundan emekliyiz. Açıkcası bir Koç kuruluşuna bu şekilde yaklaşımı yakıştıramadım. Bana telefon açılmış cezveyi para karşılığ satabileceklrini söylüyorlar. Ben zaten iki kere para ödeyerek cezve almışım. Demek ki cezveler kaltiseiz ayrıca güya Beko ile Arçelik aynı denilir ama bence aralarında dünya kadar fark var çünkü bir arkadaşımın bozulan cezvesini Arçelik anında değiştirip, bir de özür dilemişler. Bir de faturayı sorun yapmadan arkada seri numarasından bulunmuş ve ayrıca büyük ihtimal garanti süresi de geçmiş. Aferin Arçelik'e, tam bir Koç kuruluşuna yakışan hareketi yapmış.

  • Beko Temsilcisi02 Nisan 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön