02 Ekim 2015

Beko Garantisiz ve İkinci El Ürün Satışı!

19 Eylül 2015 tarihinde Küçükyalı Ataşan Elektronik Beko bayinden solo tip fırınlı ocak aldım. Bana 1 gün gecikmeli geldi ve teknik servis fırını kurmak için geldiğinde fırının seri numarasını sorgulattığında 2006 model olduğu, dolayısıyla garanti kapsamı dışı olduğunu ayrıca daha önceden başka bir yere monte edilip söküldüğü bilgisini verdi.


Bunun üstüne bayiyi geri aradığımda teknik servis elemanı ile kendisini görüştürdüm ve ona müşteriye niye bunları söylüyorsun gibi teknik elemana fırça attı! Telefonu geri aldığımda sahibi olan M****** bey bana ürünü geri almayacağını, istediğin yere şikayet et gibi saygısız cevaplar verdi. Bu resmen tüketiciyi yanıltmak ve mağdur etmek ve bayii hakkında mahkeme yoluna gideceğim.

Selçuk 905 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk'un Teşekkür Mesajı23 Ekim 2015

  İlginize çok teşekkür ederim

 • Selçuk02 Ekim 2015

  19 Eylül 2015 tarihinde küçükyalı ataşan elektronik Beko bayii den solo tip fırınlı ocak aldım. Bana 1gün gecikmeli geldi ve teknik servis fırını kurmak için geldiğinde fırının seri numarasını sorgulattığında 2006 model olduğu dolayısıyla garanti kapsamı dışı olduğunu ayrıca daha önceden başka bir yere monte edilip sokulduğu bilgisini verdi. Bunun üstüne Bayii yi geri aradığımda teknik servis elemanı ile kendisini görüştürdüm ve ona müşteriye niye bunları söylüyorsun gibi teknik elemana fırça attı. Telefonu geri aldığımda sahibi olan Mustafa bey bana ürünü geri almayacağını, istediğin yere şikayet et gibi ükela cevaplar verdi. Bu resmen dolandırıcılık ve bayii hakkında mahkeme yoluna gideceğ

 • Beko Temsilcisi02 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

 • Selçuk02 Ekim 2015

  19 Eylül 2015 tarihinde küçükyalı ataşan elektronik Beko bayii den solo tip fırınlı ocak aldım. Bana 1gün gecikmeli geldi ve teknik servis fırını kurmak için geldiğinde fırının seri numarasını sorgulattığında 2006 model olduğu dolayısıyla garanti kapsamı dışı olduğunu ayrıca daha önceden başka bir yere monte edilip sokulduğu bilgisini verdi. Bunun üstüne Bayii yi geri aradığımda teknik servis elemanı ile kendisini görüştürdüm ve ona müşteriye niye bunları söylüyorsun gibi teknik elemana fırça attı. Telefonu geri aldığımda sahibi olan Mustafa bey bana ürünü geri almayacağını, istediğin yere şikayet et gibi ükela cevaplar verdi. Bu resmen dolandırıcılık ve bayii hakkında mahkeme yoluna gideceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön