20 Şubat 2013 #1643042

Beko Buzdolabının Sorunu Garanti Bitince Anlaşıldı!

Aldığımız günden beri buzdolabının sıkıntıları bitmedi.Önce taşınırken alt kapak çizildi değişti.Ses problemini her dile getirdiğimde buzdolabı fanlı olduğu için sesinin normal olduğu söylendi.Alt kapakla üst kapağın simetrik olmadığını belirttim:üst kısım dondurucu olduğu için fitillerde emilmenin fazla olmasındanmış!


Alt kısımda yiyecekler bozuluyor cevap yok.Servis geçen hafta geldiğinde kompresörün bozuk olduğunu 290 tl karşılığında değiştirebileceğini garantinin bittiğini söyledi.Garanti süresince şikayetlerim ile ilgili tutanak tutulmadı.Anlamadığım şu garanti süresi içerisinde fanlı olduğu için ses yapıyordu şimdi kompresör bozuk çıktı.Bir daha asla Beko marka bir şey almayacağım.

Hediye 159 Okunma

Cevaplar

  • Hediye21 Şubat 2013

    444 14 04 ile defalarca görüştüm.en çok duyduğum kelime'anlıyorum' oldu.Kayıtlarda ses ile ile ilgili çağrım yokmuş.Sadece ücretli parça değişimi yapabilirlermiş.Eve ki bütün beyaz eşya ve elektronik eşyalar beko.Diğer ürünler ile ilgili geldiklerinde bu sorunu defalarca dile getirdim.O zaman baktıklarında kompersör bozuk denmedi.bir tutanak tutulmadı.fanlı olduğu için ses yapıyo denildi.ben derdimi anlatamıyorum.ne zaman ki çağrı merkezine not bıraktım o zaman garanti bitti kompresör bozuk dendi.Beni resmen oyaladılar.Sözün bittiği yerdeyim.

  • Beko Temsilcisi20 Şubat 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön