12 Eylül 2013 #2008347

Beko Buzdolabımın Motor Arızası Bitmiyor!

3 yıl önce buzdolabı aldım ve tam 2 yıl sonra arızalandı ve motor değişimi yapıldı. Üstünden tam 1 yıl daha geçti yine arızalandı ve yine muhtemelen motor değişimi yapılacak (şuan serviste). Hem de garantisi geçtikten 10 gün sonra arızalandı. Allah'tan zamanında bir miktar para daha verip +4 yıl garanti satın almışım, yoksa dolap parası kadar servise ödeyecektim.


3 yılda 2 kez motor değişimini içim almıyor ve etik bulmuyorum. Bundan sonra düzen tutmayacağı malum ve verimi de ilk alındığı gibi değil . Normal tamir gördü diyeceğim ama daha 3 yıllık dolap. Para veriyoruz sonuçta ki az bir para da değil. Sonuç olarak Bek buzdolabının değiştirilmesini talep ediyorum.

Mustafa 368 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa01 Ekim 2013

  Firma şaka gibi ya aramamalarına rağmen ben arıyorum dönecektiniz diye, hala beklemede diyorlar buradan da bir kere cevap vermeyi müşteri samimiyeti sayıyorlar. Yıllardır evin her şeyini beko aldık ama böyle bir şey başımıza gelseydi kesinlikle almaz aldırmazdık. Sattınız bitti tabi işimiz de bitti haliyle. Hakkımı sonuna kadar arayacağımı bilmenizi istiyorum.

 • Mustafa01 Ekim 2013

  Firma şaka gibi ya aramamalarına rağmen ben arıyorum dönecektiniz diye, hala beklemede diyorlar buradan da bir kere cevap vermeyi müşteri samimiyeti sayıyorlar. Yıllardır evin herşeyini beko aldık ama böyle birşey başımıza gelseydi kesinlikle almaz aldırmazdık. Sattınız bitti tabi işimiz de bitti haliyle. Hakkımı sonuna kadar arayacağımı bilmenizi istiyorum.

 • Mustafa19 Eylül 2013

  Başlatıldı denilen işlemler 1 haftadan bu yana bitirilmedi. En kısa zamanda dönüş bekliyorum.

 • Mustafa17 Eylül 2013

  Gerekli işlemler başlatıldı fakat başlatıldığı günden bu yana ses çıkmadı.

 • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı12 Eylül 2013

  İlgi ve irtibat hızınız gerçekten şaşırtıcı. Tebrikler.

 • Beko Temsilcisi12 Eylül 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön