09 Mayıs 2013 #1787282

Beko Buzdolabı Servis Hala Çözemedi!

2 sene önce almış olduğum buzdolabım, ses yapması nedeniyle değişmeyen parçası kalmadı 10 gün serviste bekledi ve nihayet geri geldiğinde,servise giden dolap daha kötü haldeydi, Buzdolabım hiç durmadan sürekli olarak daha gürültülü çalışmakta, servis ve call center kendince nedenlerle beni yanıltmaya çalışmaktaydı.


Servis geldiğinde personelin açıklaması"dolaba fabrika çıkışında fazla gaz basılmış ve ilk ses o nedenle çıkıyormuş,içerisinden gaz ayarı yapılmış ama ayar iyi yapılmadığı için daha gürültülü çalışmaya başladı ve fazla gaz basıncından dolabın boruları hasar görmüş" ve servis halen hasar gören boruları özel bir bantla saracakmış, 2 yıllık dolap tren gibi çalışıyor.sünger gibi oldu.

Serkan 563 Okunma

Cevaplar

  • Serkan12 Mayıs 2013

    Beko tarafından tarafıma hiçbir geri dönüş yapılmamıştır.Kendim Bekoyu arayarak şikayetimi tekrar iletmeme rağmen ne servisten nede BEKOdan geri hiçbir dönüş yapılmadı.Üstelik fabrikasyon hatalı,servis tarafından tamiri yapıldığı söylenen ve servis tarafından bozulan bir buzdolabıyla ilgilenmiyorlar.Servis dahi göndermiyorlar.

  • Beko Temsilcisi09 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön