01 Nisan 2013

Beko Bulaşık Makinesi Güzel Yıkamıyor!

02/04/2010 tarihin de Beko-3913 model makina aldığım günden bu yana temiz yıkamıyor servis çağırdığımda bana detejanınızdan kaynaklı finişh Quantom deterjan önerdi kullandık daha sonra işlemini bitirmedi kart değiştirildi paslanma ve yıkamıyor muracatımda ustalt fiskiye. sağ. sol menteşe değiştirildi.


Benim müracaat ettim yeri değiştirmediklerini söylediğimde gelen teknisyen parçanın değişmediğini daha sonrada parça değişecek atölye ye aldılar ürünün küveti ve alt fiskiye tekrar değişti.


Ürün ankastre olduğun dan her gelen farklı yerine tam montaj yapamamışlardı kendim sokup tekrar montaj yaptım en son şikayetime geldiler tuz parlatıcı ayarı yapıldı. ben tuz parlatıcı kullanmadan ayar yapıldı. müşteri hizmetleri ilgisiz.

Abdullah 417 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah29 Nisan 2013

    samsun bölge teknisyeni geldi kontrolleri yaptı ayırmış oldugum bulaşıkları gösterdigimde söyledigi şu oldu bardaklarda deterjan kalabilir ve ağır kirli bulaşıkları yıkamaz oldu ve makinanın normal hiç bir arızası olmadığını söyledi.bunları yapmayacaktı eşim elinde yıkadığında daha temiz yıkıyor.ben beko firmasından ürünüme çözüm bulmasını istiyorum.

  • Abdullah19 Nisan 2013

    beko teknisyeni ürüne bulaşık koyup test etti makinanın içinden çıkaların temiz oldugunu herhangi bir arıza olmadıgını söyledi kendiminayırmış oldugu bulaşıkları gösterince bardaklarda deterjan kalabilir ve agır kirli bulaşıkları yıkamadığını söylenmiştir ben aynı bulaşıkları farklı bir markada yıkadıgımda tertemiz çıkıyor .ben beko firmasından şikayetimin giderilmesini talep ediyorum ürünü kontrole gelip gidildikten sonra arayan soran yok nede olsa garantisi bitti garanti içindeyken yapılınca hemen arıyolardı memnunmusun diye ben şu an mağdurum ilginize teşekkürler.

  • Beko Temsilcisi01 Nisan 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön