26 Eylül 2016

Beko Bozuk Buzdolabı Sattılar

2009'da buzdolabı aldım ve aldığım gibi arızalı olduğunu anladım. Firma motor değişimi yaptı. Ancak itiraz ettiğim halde sıfır üründe değişim yapmadılar, parça değişimi yaptılar. Her yıl yaz aylarında bir fan veya parça değişimi oldu. Şimdi yine motor arızası çıktı. Oysa firma yetkilileri motor değişiminde herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağını taahhüt etmişlerdi. 2 haftadır dolap çalışmıyor. Beko sadece oyalıyor. Bu ürünü Beko'dan aldığıma pişmanım dolap ismi 9460 nme bu seri dolaplarda motor arızası olduğunu duydum bununla ilgili Beko tarafımıza da herhangi bir açıklama yapmıyor. Servisleri bizi sadece oyalıyor.

Özcan 783 Okunma

Cevaplar

  • Özcan26 Eylül 2016

    Sayın Beko Firması sizden aldığım dolap aldığım hafta rıza verdi ancak servisiniz motor değişimi yaptı. Ancak şimdi motorun 1.5 yıl sonra değiştiği sisteminizde görünüyor. Acaba sistemlerinizde bir arıza olabilir mi? Çünkü paketten çıkan dolap bozuktu! Bunu Aldığım mağazaya hemen bildirdim. Hatta bana akıl verip "bana neden kızıyorsun kardeşim? Senin muhatabın servis" dedi. Bu unutulacak bir cevap değil öyle değil mi? Ben şunu anlıyorum müşteriyi yalancı çıkarmak kolay. Ancak buyurun ses kayıtları incelensin ve yoksa mahkeme bunu sağlayacaktır merak etmeyin; orada yetkili bir müdürünüz bizi formu imzalamammız konusunda ikna ediyor. Garantınnın delinmeyeceğini motor değişimi ile her şeyin yoluna gireceğini taahhüt ediyor. Ancak firma müşterisini her yıl "termik" denen bir parçanın değişimine veya "fan" değişimine mahkum ediyor. Dolap her yaz işlevsiz kalınca servislerinizin cevabı da şu; " efendim havalar çok sıcak? " bu ne ya? O halde bütün Beko buzdolapları neden bozulmuyor? Ya da amacınız her yaz "fan" veya " termik" denen entegreden mi satmak? Bu işin peşini bırakmayacağım.beko kusurlu ürünün satmış olmalı ki motor değişti. Neden benim bütün ısrarıma rağmen Dolap değil de motor değişti? Beko firması bizim garantimizi geçersiz hale getirdi. Sorumlu Beko dur.

  • Beko Temsilcisi26 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön