12 Nisan 2018
Yorum Yap
#10332030

Beko Bayraktar Ücret İademi Yapmadı

Beko bayraktar Bahçelievler şubesinden Koç Finans bankası aracılığıyla 2016 yılında kredi ile beyaz eşya kredisi kullandım. Fakat eşyalarımı istemediğim için ürünlerim hala mağazada durmaktadır. Aynı zamanda 2016 yılında tarafıma kullandırılmış olan kredinin ödemesinin tamamını bitirdim ve şu an evlilik iptalinden dolayı eşyaların yerine mağazaya ödemiş olduğum ücretin tarafıma ödenmesini talep ediyorum. Mağazayı aradığımda da tarafıma paranın iade edilmesini istiyorum almadığım eşyanın parasını ödememe rağmen; üzerinden 2 sene geçmiş mağaza paramı işletmiş fakat; paramı iade etmeme taraftarı olmakla birlikte mağduriyetimi gidermek yerine aksine işi yokuşa sürmek taraftarı olduğu için mağduriyetimin bir an önce giderilmesini ve tarafıma mağazaya yapmış olduğum 5000 TL'lik ödemenin bir an önce şahsıma teslim edilmesini ve gereğinin yapılmasını buradan yetkililerden talep ediyorum.

Tamer Tamer 3.400 Okunma

Cevaplar

  • Tamer13 Nisan 2018

    Ne ilgisinden bahsediyorsunuz Beko çağrı merkezini aradım kayıt oluşturacağız tarafınıza geri dönüş yapılacak bilmem ne dediniz 24 saat geçti kimsenin geri dönüş yaptığı yok. 5 dakika önce telefonum çalmadığı halde bir çağrı geldi olarak görünüyor geri dönüş yaptığımda da telefon henüz çalmadan otomatik olarak meşgule düşüyor. Numara 05327550115 burada ve Google da arattığınızda Beko Arçelik Grundig olarak 48 kişinin arandığı ve aynı durumu yaşadığını yazan bir site olduğunu gördüm. Bu şekilde mi mağduriyet gidereceksiniz yazık vallahi koskoca Beko nun düştüğü duruma yazık beceremiyorsanız yapmayın kardeşim insanları mağdur ederek nereye kadar gidecek bu iş?

  • Beko Temsilcisi13 Nisan 2018

    Değerli müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

Ziyaretçi Yorumları