07 Aralık 2017
Yorum Yap
#9873589

Beko 3 Aylık Derin Dondurucu Buzlanma Yapıyor

7260 dd kodlu derin dondurucu üst kısımdan buzlanma yapıyor. Bana satın alırken hiçbir şey söylenmedi. Servisi gönderdiler. Servis bana bunlar buzlanma yapar, zamanla kenarlara kadar ilerler dedi. Yıllardır bir sürü ürünü kullanıyorum. Böyle bir şeyle ilk defa karşılaşıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım. Buzlanma yapmayan üst modeller ile fiyat farkı ne kadar olursa olsun değişim yapmak istediğimi söyledim. Geri dönüş yapmadılar tekrar aradığımda bölge sorumlusu tarafından talebimin reddedildiğini söylediler. Bu konuda yardım edilmesini istiyorum.

Mustafa 797 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Aralık 2017

    7260 dd kodlu derin dondurucu üst kısımdan buzlanma yapıyor. Bana satın alırken hiçbir şey söylenmedi. Servisi gönderdiler. Servis bana bunlar buzlanma yapar, zamanla kenarlara kadar bile ilerler dedi. Bununla ilgili şikayetimi aşağıda paylaştığım linkte yazdım. Https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/9873589#pollForm Beko temsilcisi tarafından şikayetime hemen dönüş yapıldı. En kısa sürede iletişime geçileceği söylendi. Satıcının hatasını düzeltirler sandım. Fakat, aksine dalga geçer gibi bölge sorumlusu reddettiği için biz bir şey yapamayız demek için dönüş yapmışlar. Ben zaten bu yanlışın düzeltilmesi için buraya bildirim yaptım. Bölge sorumlusu benim mağduriyetim ile çok mu alakadar sanki. Beni yıllardır memnuniyetle kullandığım markada istemediğim bir duruma soktular. Yazıklar olsun diyorum.

  • Mustafa10 Aralık 2017

    Dalga geçer gibi, "sorumlumuz red cevabı verdiği için hiçbir şey yapamayız" demek için aramışlar. Ben zaten bunu biliyorum. Bana yardımcı olunsun diye buraya yazdım. Yılların müşterisi olarak satıcının hatasını ben neden çekmek zorunda kalıyorum ki. Şu ana kadar aldığım Beko ve Arçelik marka tüm ürünlerimden hiçbir problem yaşamadım ve hep memnun kaldım. Fakat bu durum çok başka. Bu konuda yardımcı olunmasını istiyorum.

  • Beko Temsilcisi08 Aralık 2017

    Sevgili müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Beko ailesi olarak sağlık ve M.luk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler