Beko Yüksek Ses Sorununu Çözemedi.

Sefa Y. |

Birçok kez servis çağırmama rağmen dış ünitedeki yüksek ses için normal cevabını verdiler. 2011 Kasım ayında ve 12.000 b. t. u. İnverter model aldığım klima için son kez fabrika ile görüştüm. Gelen teknik servis elemanı sesin kompresörden geldiğini ancak yapılacak bir şey olmadığını normal olduğunu söyleyip ve enteresandır .

2014 model klimalarda bu sesin olmadığını söyledi. Artık rahatlık mı yoksa dip not mu onu da çözemedim. Ama tabi firma bazında baktığım zaman çözüm noktasında ürünü fabrikada bir inceleyelim olmadı kompresörünü değiştirelim gibi kelimeler duyacağımı zannederken, firma telkin yöntemi uyguluyor. Hayır kullanıcı hatası demediler ona şükrediyorum. Umarım dikkate alırlar.

Etiketler :

Gürültü Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sefa Y.
  27 Aralık
  23:24

  beko marka klima ile ilgili devam eden şikayetim üzerine tekrar telefonla arandım ve yine ses için birşey yapamayız normal olarak geçiştirdiler bir daha bu markayı asla tercih etmeyeceğim ve ilgili yerlere gereken şikayetlerde bulunacağım

 • 23 Aralık
  15:29

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr