Evren D. Teşekkür Mesajı

Çok teşekkürler didem hanım ilgi ve alskanızdan dolayı. Bence Beko firması sizin gibi çalışanlar sayesinde ayakta ve büyümekte.

Beko Ürününün Arkasında Durmuyor.

Evren D. |

8 ay içerisinde aldığım kahve makinasını 4 kez servise yolladım ve resmen rezillik çektim. Garanti falan hepsi yalan. Servise yolluyoruz aynen onlarda bize geri yolluyor. Beko almak mı asla.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evren D.
  01 Aralık
  12:03

  Çok teşekkürler didem hanım ilgi ve alskanızdan dolayı. Bence Beko firması sizin gibi çalışanlar sayesinde ayakta ve büyümekte.

 • Evren D.
  01 Aralık
  12:02

  Benimle ilgilenen didem hanım isimli müşteri temsilcinizden çok ama çok memnunum. Ayrıca bundan önce görüştüğüm Beko çalışanlarından ötürü bir daha bekodan ürün almayı düşünmüyırdum, fakat en son şikayetim var sitesine yazıp bekonun müş. TEM. Olan didem hanım bana dönüş yapana kadar. O kadar içten alaka gösterip şikayetimle ilgilendi ki peşin fikirli olmamam gerektiğini bana gösterdi.

 • 26 Kasım
  12:53

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr