31 Ocak 2014

Beko Televizyonumun Ekran Kartı Yandı

Konya'nın Ilgın ilçesindeki Beko bayiinden aldığım Beko marka televizyonum daha alınalı henüz 4 ay olmasına rağmen ekran kartı kendiliğinden yanmıştır. Servis elemanları ürünü incelemek için götürdüler ve tam 12 gündür bizi oyalıyorlar. Daha 2.5 aydır kullandığım televizyonun ekran kartının değiştirilmesi için televizyonun her yeri sökülüp takılacaktır ve 2. el televizyondan hiçbir farkı kalmayacaktır.

Televizyonumun aynı özelliklere sahip yeni bir televizyonla değiştirilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici hakları mahkemesine durumu taşıyacağım. En kısa zamanda bilgilendirmenizi bekliyorum.

Mehmet 372 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet01 Şubat 2014

    Dün şikayetvar sitesi sayesinde bekoya ilettiğim şikayet mesajından sonra firma yetkilileri benimle iletişime geçti. Ancak ürünümün ekran kartının değiştirileceğini söylediler.Ben televizyonu alalı henüz 4 ay olmuşken ben ürünümün tamir görmesini istemiyorum. Aynı özelliklere sahip yeni bir televizyonla değiştirilmesini talep ediyorum.Daha 4 aylık televizyonun ekranı açıldığı için 2.el üründen bir farkı kalmayacaktır.Ben sıfır aldığım gibi kullanmak istiyorum ürünümü.Bu nedenle en kısa sürede yeni bir televizyonla değiştirilmesini talep ediyorum.

  • Beko Temsilcisi31 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 0 888 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön