04 Haziran 2016

Beko Tamir Etmedikleri Cihaz için Ücret Aldılar.

Ekmek yapma makinamı tamir için götürdüğüm, Beko ortaklar yetkili servisi tamir edildi diye ücret almış olmasına rağmen cihaz çalışmamış, üç kere götürmeme rağmen arıza sürmüş.

Sonunda Beko merkezi kontrol etmiş ve tamiri mümkün değildir demiştir. Buna rağmen 70 TL. Ücreti iade etmiyor. Defalarca görüşmeme ve yazmama rağmen genel merkez ilgilenmiyor. Son çare Tüketici Mahkemesi olacak.

Kadri 1.723 Okunma

Cevaplar

  • Kadri05 Haziran 2016

    Teşekkür etmek istiyorum ama Beko'ya değil, "şikayetimvar.com"a. çünkü bekoya defalarca yazmama rağmen çözülmeyen sorun, şikayetimvar' yazdığım gün çözüldü. Keşke Beko daha önce ilgilenseydi de şikayet etmek zorunda kalmasaydım. Ama sonuç olarak bu sitenin biz tüketiciler açısından ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkmış oldu. Tebrikler ve teşekkürler.

  • Beko Temsilcisi04 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön