11 Ekim 2016

Beko Sorunun Çözüme Ulaşılamaması.

Beko yazarkasa post aldım. Aldığım günden itibaren hiç kullanamadım. 21 kez, evet tam 21 kez servise gittiği halde, sorun bir türlü çözüme ulaşılamamıştır. Servis çok lakayt davranıyor. Biz esnafız, kredi kartı ile işlem yapmak zorundayız. Bankalara ve Beko yetkililerine sesleniyorum; Bizim kaybettiğimiz maddi ve manevi zararı kim ödeyecek? Bir daha asla Beko'dan ürün almayacağım. Eskiden servis memnuniyeti vardı, şimdi bizi takan yok.

Ürünü övmeye gelince taş üstünde taş bırakmayanlar, iş satış sonrasına geldiğinde sözünün arkasında durmuyorlar. Banka ve tüketici hizmetleri maliye, gereken her yere şikayette bulunacağım. Bir daha kesinlikle Beko almayacağım. Bir müşteri 10 müşteri getirir ama bir müşteri 100 müşteri götürür.

Bülent 2.017 Okunma

Cevaplar

  • Beko Temsilcisi11 Ekim 2016

    beko Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön