07 Mayıs 2013

Beko Sorunum Giderilmedi!

Yaklaşık 2 ay öncede burada belirtmiştim Beko Elektrik süpürgesi ucundaki fırçadan mümkün değil çekmiyor. Pendikte Beyaz ev'den almıştım değiştirin dedim değişmediler. Oysa daha 3. taksitini ödeyeceğim. Süpürge yaklaşık 3 ay firmada (veya onun verdiği Beko Pendik Yetkili servisinde ) bekledi. Koç grubuna süpürgeyi hediye etmiştim ki Beyaz Ev Beko firması beni aradı süpürge tamam dedi.

Gittim aldım tabi taksi tut götür, taksi tut getir bir sürü masraf. Evde hortum süpürgeye girmedi bu sefer Tuzla Beko servisine hortumu götürdüm sağolsunlar ucundaki parçayı çıkardılar (Pendik Beko servisi hiç bakmadan boruyu göndermiş ) hortum oldu ama ilk günkü gibi süpürge çekmiyor. İadesini istiyorum.

Adnan 388 Okunma

Cevaplar

 • Adnan15 Mayıs 2013

  sizlerin sorunumu çözmeniz galiba imkansız..Vakıfbank'a dilekçe vererek süpürgeye ait kredi kartı taksitlerinin ödenmemesini sağlayacağım.Çünkü aldatıldım ve ayıplı mal bana satıldı..şimdi ben düşünene kadar sayın Beyaz ev (süpürgeyi aldığım beko satıcısı) düşünsün.. siz de BEKO HİZMET MERKEZİ ibaresini bu telefon numarasının yanından kaldırınız lütfen..

 • Adnan10 Mayıs 2013

  3 gün geçti hiç bir hizmet alamadım.Bu kısıma da yazıyorsunuz millet ilgilendiniz sanıyor..süpürge evde size hediye edeceğim..bir daha asla BEKOve ARÇELİK ürünlerinden almayacağım..Yakın çevremden alanada mani olmaya çalışacağım..

 • Adnan07 Mayıs 2013

  4441404 nolu telefonu da defalarca aradım ancak hiçbirşey yapmadınız..Hizmetiniz kime anlayamadım..Patronunuza galiba..PARAMI GERİ İSTİYORUM..

 • Beko Temsilcisi07 Mayıs 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön