Beko Şile Servis Çok Kötü.

Edanur Y. |

Yaklaşık 2 aydır Beko bulaşık makinem işe ilgili bulaşıkları yıkanmaması sorunu yaşıyorum. Aldığım bayiye gittim ve servis yönlendirdiler, servis geldi ilk olarak bazı önerilerde bulundular, sonra lekesi çıkmayan bulaşıkları istediler, verdim gittiler. İncelemişler, neyse memnun kalmadık tekrar çağırdık. Bu kez gelen eleman da yine anlayamadı, kendince akıl vermeye çalıştı ama bahsettikleri ile benim sorunumun hiç alakası yoktu. Atölyeye götürüp deneyeceğiz dedi ve makineyi almadan gitti.

444 0 888'i aradım, sağolsun onlar ilgililer, tamam biz yarın gelip almalarını söyleyeceğiz dediler ve birkaç gün sonra gelip servis makineyi götürdü. Orada denemişler sağlam dediler, sizde evden bulaşıklarınızı alıp gelin burada deneyelim birlikte dediler. Bu sabah gittik makineyi açtılar, sorunsuz dedikleri makineden çıkan bardaklar yine tamamen lekeliydi. Hangi gözle bakmışlarsa artık!

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  08:34

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com
  kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr