01 Mayıs 2013

Beko Sesli Çalışan Makine!

Beko D4-8121E marka Çamaşır Makinam aldıktan 5-6 ay sonra çamaşırları sıkmada iken çok
gürültülü çalışmaya başladı. Servis geldi ve amortisörlerinin değişimini yaptılar.5-6 ay sonra yine aynı gürültüler geldi.

Servis yine amortisörlerin değişimini yaparak gitti. 5-6 ay sonra 3.kez aynı arıza nedeniyle gelen servisten ürün değişimini talep ettim ama genel müdürlüğün yeni ürün değişimi onaylamadığı ve yalnızca amortisör tekrar değişeceğini söylediler.

Zannedersem bu garanti bitene kadar bu şekilde devam edecek.Ben diyorum ki! Bir dünya
markası olamayacak bu ürünü almayınız,pahalı ama insanların güvenini kaybetmekten korkan markaları tercih etmek en akıllıcası. Beko için her şey maddi memnuniyet yok.

Mustafa 338 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa07 Mayıs 2013

    şikayetim neticesinde şunları öğrenmiş oldum... 1-Gelen servis elemanının var dediği ve sorunun amortisör değişimi ile çözülmeyeceğini açıkça ikrarına karşın serviste 5 gün boyunca bekletip iş yapıyormuşcasına birtek vidasına bile dokunmadıkları halde çağırdıkları akil adamlarının kaydettiğim videoyu bile izlemeden makinamın çıkardığı sesin normal olduğuna karar verilebildiğini. 2-komşuları bile rahatsız eden Gürültüyü çıkartanın asıl ben olduğumu 3-8 kg yıkama kapasiteli ve otomatik yük denge kontrollü dedikleri makinamın 2 bornozu aynı anda yıkamaktan aciz olduğunu ve yükü ancak benim içine girerek çamaşırların dengesini sağlatabileceğimi 4-Bekonun yanlızca ürününü satana kadar dünya markası olduğunu sattıktan sonra ise biri sesli diğeri normal diyen ustalarla müşteriyi sinir imtihanına soktuklarını 5-Ve en son olarak tercih yaparken arçelik beko gurubu b.eşyanın en son yapılması gereken tercih bile olmamasını ÖĞRENDİM....!

  • Beko Temsilcisi02 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön