02 Nisan 2013

Beko Servisi İşine Önem vermiyor!

Beko mağazasından almış olduğum klimanın montajını yapan servis evime geldiğinde hijyene önem vermediler montajı yaptıktan sonra tarafıma kumanda hakkında verilen bilgiden sonra sadece montaj makbuzunu doldurup gittiler.

Ancak montajdan iki ay sonra havaların soğumasıyla klimamızı sıcakta çalıştırdık ve alt katta oturan komşum dış üniteden akan suyun evine aktığını söyledi anında servis ile yaptığım görüşmede tarafımdan ek ücret talep edildi .

Ama bence hizmet anlayışı bu olmamalı yani al malı müşterinin üstüne at çık olmamalı hele bide öle tanınmış bir firman'ın bunu yapması utanç verici bir durum firma kendine bunu yakıştırıyorsa o klimayı benzin döküp yakmak lazım.

Mehmet 166 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Nisan 2013

    beko dünya markasıdır dediler aldığıma pişman oldum servisi eve çağırınca gelişte haber vermeden çat kapı eve geliyorlar gelincede hiç hijyenliğe önem vermeden hizmet verdiklerini zan ediyorlar ve montaj sonrasında vatandaşa bilgi vermeden hayırlı olsun deyip gidiyorlar. kılimamın montajı yapıldıktan bir ay sonra sorunumu servise ilettim anacak hala sorunum giderilmedi servisin eksik bilgilendirme sonucunda yaşadığım sorun beni komşularım ve komşularımın şikayet ettiği belediye zabıtalırıylada ayrı sorun yaşamaya mahkum etti.

  • Beko Temsilcisi02 Nisan 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön