03 Şubat 2014

Beko Servis Hizmet Kusuru

07/02/2013 tarihinde Beko markalı B40-Lem-3B TV aldım. TV'yi servis eve gerek duvara montaj yaptı. 20/01/2014 tarihinde evde yaptığımız değişiklik nedeniyle duvar montajından alarak ayaklı sehpasına takmak istedik. Vidaları olmadığı için servisten vidalarını istedik, vermediler. Israrımız üzerine vida kutusu önümüze koyularak seçip almamız söylendi.

Aldığımız vidaları taktık. TV görüntüsü bozulmuştu. Servisi ertesi gün çağırdık, kullanıcı hatası diyerek ekranın 1000 TL karşılığında değiştirilebileceklerini söylediler. Beko merkezine şikayetim üzerine değiştirme talebimi olumlu karşıladılar. Aldığım TV olmadığı için seçtiğim TV arasındaki 150 TL fark karşılığında 800 TL istediler, kabul etmedim.

Enver 286 Okunma

Cevaplar

  • Enver07 Şubat 2014

    Beko servisi ve Beko firmasından hala sorunun çözümü için somut bir adım bekliyorum. Bana yeniden televizyon satmak ister gibi bir çözümden uzak dursunlar. Televizyonumu ya tamir etsinler ya da aradaki fiyat farkını benim ödemem koşuluyla yeni televizyon versinler. Aksi durumda kesinlikle Tüketici Heyetine ya da Tüketici Mahkemesine başvuracağım. Bir ürün alırken; "Beko bir daha mı ? Asla !" diyorum.

  • Beko Temsilcisi03 Şubat 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 0 888 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön