Beko Servis Hizmet Kusuru

Enver L. |

07/02/2013 tarihinde Beko markalı B40-Lem-3B TV aldım. TV'yi servis eve gerek duvara montaj yaptı. 20/01/2014 tarihinde evde yaptığımız değişiklik nedeniyle duvar montajından alarak ayaklı sehpasına takmak istedik. Vidaları olmadığı için servisten vidalarını istedik, vermediler. Israrımız üzerine vida kutusu önümüze koyularak seçip almamız söylendi.

Aldığımız vidaları taktık. TV görüntüsü bozulmuştu. Servisi ertesi gün çağırdık, kullanıcı hatası diyerek ekranın 1000 TL karşılığında değiştirilebileceklerini söylediler. Beko merkezine şikayetim üzerine değiştirme talebimi olumlu karşıladılar. Aldığım TV olmadığı için seçtiğim TV arasındaki 150 TL fark karşılığında 800 TL istediler, kabul etmedim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enver L.
  07 Şubat
  10:28

  Beko servisi ve Beko firmasından hala sorunun çözümü için somut bir adım bekliyorum. Bana yeniden televizyon satmak ister gibi bir çözümden uzak dursunlar. Televizyonumu ya tamir etsinler ya da aradaki fiyat farkını benim ödemem koşuluyla yeni televizyon versinler. Aksi durumda kesinlikle Tüketici Heyetine ya da Tüketici Mahkemesine başvuracağım. Bir ürün alırken; \"Beko bir daha mı ? Asla !\" diyorum.

 • 03 Şubat
  14:14

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  BEKO HİZMET MERKEZİ
  444 0 888
  www.beko.com.tr