Tolga D. Teşekkür Mesajı

Buraya şikayetimi yazdıktan sonra yetkili servis tarafından arandım ve sorunumu anlattıktan sonra hak verdiler. Sorunum çözüldü, ilgilenenlere teşekkür ederim.

Beko Servis Hatası Ve Umursamazlığı!

Tolga D. |

Bandırma'da öğrenciyim. Buzdolabımın soğutma sorunu için Ekim ayında Beko servisini çağırdım ve buzdolabını götürdüler. 2-3 gün sonra dolabı getirip sorunun hallolduğunu aynı zamanda dolap için 1 yıl garanti verildiğini söylediler. Dolap 1 gün sonra içine daha malzeme koyamadan bozuldu. Sınavdan sınava burada bulunduğum için Şubat ayında ekibi bir daha çağırdım, gelip baktılar. Gaz eksik olduğunu söyleyip gaz takviyesi yaptılar ve düzeleceğini söylediler. Şimdi sınavlar için tekrar Bandırma'ya geldim ve dolap hala bozuk. Aradığımda gelsek bile yapacak bir şeyimiz yok gibi umursamaz bir cevap veriyorlar. Öğrenci halimle 240 TL verdiğimle kaldım ve mağdurum. Bu yapılan gerçekten çok ağır.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga D.
  16 Haziran
  15:16

  Biraz uğraş vermiş olsam da sonunda gayet güzel bir biçimde ilgi gördüm, özellikle Bandırma şubesinden ziyade genel merkezinize teşekkür ederim.

 • Tolga D.
  30 Nisan
  18:32

  Buraya şikayetimi yazdıktan sonra yetkili servis tarafından arandım ve sorunumu anlattıktan sonra hak verdiler. Sorunum çözüldü, ilgilenenlere teşekkür ederim.

 • 29 Nisan
  09:25

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr