Hilmi Ç. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler Tuğba Hanım

Beko Servis Çok İlgisiz.

Hilmi Ç. |

Bütün beyaz eşyalarım Beko marka. Allah korusun bir daha almam. Beko marka buzdolabım İstanbul'da üç kez su akıtma problemi yaşattı. Garantisi bitmesine rağmen ücreti karşılığı yetkili servise yaptırdım. Her sene aynı aylarda dolap tekrar su akıtıyor. Bu sene farklı bir ildeyim. Buzdolabım tekrar su akıttı dördüncü kez. Bağlı olduğum ilin yetkili servisini aradığımda geçen sene yapanlar yapsın biz o parçanın garantisini veremeyiz dediler. Genel merkezini aradığımda bu konuda yardımcı olmadılar adeta doğruladılar bunu.Beko insanı parasıyla rezil eder.

Etiketler :

Su Akıtma Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilmi Ç.
  05 Mart
  15:39

  Teşekkürler Tuğba Hanım

 • Hilmi Ç.
  05 Mart
  15:38

  Teşekkür ederim Tuğba Hanım. Beko servisinden ümidimi kesmişken siz devreye girerek anlayışlı çözüm odaklı müşteri memnuniyeti çerçevesinde sorunları çözme çabanız biz tüketicilere Beko markasının büyüklüğünü gösterdi. İlerleyen günlerde ürünümün sorununu çözeceğinizi belirtmeniz beni memnun etti. Sizin gibi ilgili ve anlayışlı insanların olması çok güzel bir şey. Alakanız için çok teşekkürler Tuğba Hanım.

 • 05 Mart
  09:51

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr