Burak T. Teşekkür Mesajı

Konuyla ilgilenip detaylı açıklama yaparak sorunumu aydınlatan ve çözüme kavuşturan Tuğba Hanım ve Hakan Bey'e teşekkür ederim.

Beko Satışta Olan Buzdolabının Paneli Nasıl Üretilmez?

Burak T. |

18.06.2012 tarihinde alınmış olan, b9426 model buzdolabı arıza yapmış ve yetkili servis çağrılmış olup, yapılan incelemede, arka panelinde sorun olduğu, artık bu panelinde üretilmediği,1000 TL'ye yakın bir ücret ile değişiminin yapılması gerektiği bildirilmiştir.

Halen sitenizde satışta olan bir ürünün arka panelini üretmeyip, garanti bitim süresinin altıncı ayında patlaması tamamen size yakışırdı! Yapılması gereken: Arka panelin üretimine son vermek bizim sorumluluğumuz, bu nedenle buyurun size muadil buzdolabı diyerek yenisini vermek.
Şu an sitenizde 7 yıl garantisini verdiğiniz ürün ile ilgili ya parça ya da bu fahiş fiyatı vermeden değişiminin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Kapı-Menteşe Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak T.
  20 Ocak
  15:55

  Konuyla ilgilenip detaylı açıklama yaparak sorunumu aydınlatan ve çözüme kavuşturan Tuğba Hanım ve Hakan Bey'e teşekkür ederim.

 • 20 Ocak
  09:48

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr