27 Mart 2013

Beko Program Bittiği Halde Çalışan Bulaşık Makinesi!

Beko bulaşık makinesi aldığım günden beri sorun yaşıyorum. defalarca servis geldi. geçici çözümlerle geçiştirildi. bulaşıklar iyi yıkamıyor sürekli iz ve kalıntı bırakıyor. servis zaman zaman tuz dan yapıyor dediler sonra deterjan demeye başladılar. kullanmadığım deterjan kalmadı. maalesef hepsi boş. en son program bittiği halde çalışmaya devam ediyor.

Bu sefer elektronik kartı değiştirdiler buna rağmen arıza devam etti. şimdi makina serviste test ediliyor. sorduğumda test yapıyoruz parça bekliyoruz. ya Allah aşkına ne bilinmez bir işe düştük. Aldığıma bin pişmanım. böyle bir garanti olamaz böyle bir servis olamaz.

Ramazan 242 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan 15 Mayıs 2013

  bulaşık makinası ile ilgili sorunum maalesef devam ediyor. servis yetkilisi gerekli müdahale yapmasına ve deterjan değiştirme önerisini yerine getirmemize rağmen hala makina bulaşıkları temiz yıkamıyor, kalıntı bırakıyor. umarım yetkililer bu mesajıma cevap verirler.

 • Ramazan 17 Nisan 2013

  bölge yetkilisi soruna müdahale etti, suyun çok yumuşak olduğundan tuz bölümünü kapatarak kullanmamızı istedi, en az 10-15 yıkamadan sonra sorun geçeceğini söyledi. yıkama sayısına ulaşamadığımdan sorunun tam geçip geçmeyeceğini şimdiden söylemem erken olacaktır. sorun geçince buraya yazacağımı belirtmek isterim.

 • Ramazan 08 Nisan 2013

  05.04.2013 tarihinde hem servis hem de bölge yöneticisi tahliye hortumu en az 50 cm yukardan geçmesi gerekiyor dediler. bende tadilat yaptırdım geçirdim. servis bulaşıkları dizin yıkatın ama sakın açmayın biz gelip açıp bakacağız. gelip 2-3 tane bardak alıp resim çektiler. ben sonra servise neticeyi sorduğumda bölge teknik elemanlarınca bardaklar incelendi. sonuç bu bardaklar uzun süre bekletilmiş. ben el- insaf diyorum. söyleyecek söz bulamıyorum. evde dört kişi yaşamakta ve sayılı bardaklarımız var. nasıl olur da uzun süre bekler. servis biz kendi bardaklarımızı getirip deneyeceğiz diyorlar. peki bende şunu söylüyorum benim bulaşıklarım temiz yıkamadıktan sonra sizin bardaklar pırıl pırıl olmuş ne ifade eder. lütfen benim üzerimde deneme yapmayın. ben kobay değilim. arçelik- beko yetkili yönetticileri sorunu duyun ve lütfen müdahale edin. markanıza vizyonunuza hiç yakışmıyor. ben de daha fazla dayanamayacağım sorunu tüketici heyetine götürmek zorunda kalacağım.

 • Ramazan 02 Nisan 2013

  müşteri hizmetleri servisten sorun giderilmedi ise bizi arayın dediler. 01.04.2013 yani dün aradım daha bana dönüş yapılmadı, bekliyorum. makina servisten test edilip, parça değiştiği halde temiz yıkamıyor sorun devam ediyor.

 • Ramazan 27 Mart 2013

  gereğini yapılmasını istiyorum. aksi halde tüm yasal hakkımı kullanacağım. ayrıca şikayet var sitesinin duyarlılığından ötürü teşekkür ediyorum

 • Beko Temsilcisi27 Mart 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön