Ezgi D. Teşekkür Mesajı

Zehra hanıma çok teşekkür ederim ilgisi için.

Beko Persenol Bilgisizliği...

Ezgi D. |

Bugün Antalya'da Beko şarampol şubesine klima ve set üstü almak için gittik. Yetkililer bize çaycı hediye veriliyor dedi. Ödeme kısmında peşin dedik parayı çektiler karttan fakat sonra iptal yaptılar nedenini sorduğumda bilmiyoruz bir sorun oldu başka birinin ismi çıktı dediler neyse dedik tekrar çekim yapıldı. Bu defa çaycı vermiyor tek çekimde dendi ilk kez tek çekim yapıyoruz iptal edip taksit yapalım taksitle verir dediler.

Eğer taksite vermezse istemiyorum dedim böyle saçma şey mi olur nasıl olmuyor dedim banka öyle veriyor dediler. Taksitle çekti ve yine çaycı vermiyor dendi. İptal edin istemiyorum hiçbir şey sizden nasıl bilmiyorsunuz neden verip vermediğini nasıl iş 3 kez çekip 3 kez iptal dedim. Kadın bana dövecek gibi almazsanız almayın anlamıyor musun gibilerinden konuşup konuya vakıfsızlığını çirkin bir şekilde belirtti, resmen kovdu. Beko nasıl böyle insanları çalıştırır?

Etiketler :

Bayi Fiziki Şartlar Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ezgi D.
  04 Temmuz
  11:57

  Zehra hanıma çok teşekkür ederim ilgisi için.

 • 28 Haziran
  09:26

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr